Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, brakuje mi kontaktu z ludźmi. Jestem introwertyczką, cichą i wycofaną ale naprawdę chciałabym mieć znajomych. Nie wiem gdzie mogłabym znaleźć. Wiadomo do klubu nie pójdę ale na planszówki czy wycieczkę w góry to już chętnie. Myślałam o kursie językowym ale to za duża częstotliwość jak dla mnie. No i za dużo osób. Tak z jedno, dwa wyjścia w miesiącu w zupełności by mi wystarczyły. No i najlepiej w małym gronie. Może ktoś w #krakow ma podobny problem? Dla mnie to trudne aby spotkać się z grupą gdzie jest już kilka osób, to znaczy może zmusiłabym się do tego ale miałabym trudność się odezwać więc i tak nic z tego by nie wyszło xD Wiadomo nikt nie lubi zamulających osób :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61855265ee9c61000a342fad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 33
  • Odpowiedz
Nie da sie być przegrywem bez znajomych bedąc kobietą. Ciekawe jakby jakiś niebieski napisał ten post ile by było chetnych wyjść gdzieś razem.


@De_Fault: Kolejny z urojeniami. Co chwila jakiś facet pyta na tagu o takie rzeczy i zbiera masę chętnych na wyjście.
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: trochę źle mnie zrozumiałeś. Wspólne zainteresowania działają bardziej na zasadzie - lubisz grać w tenisa? To potrzebujesz do tego partnera i spotykasz się z kimś w tym celu - spotkanie się na coś w celu x. Czyli jest cel, a później spotkanie. W drugą str. Np. idziesz na kurs językowy - większość ludzi jako cel stawia tam sobie naukę języka, a nie nawiązanie nowych znajomości. Więc jest miejsce, wspólne zainteresowania,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: w Krakowie udało nam się spotkać z innymi mirabelkami na piwo po odezwie jednej, spragnionej towarzystwa - zupełnie obce sobie baby i było fajno. Chciałam Ci zaproponować piwo z nami (bo planujemy kolejne za jakiś czas), ale widzę, jaki masz odzew i nie chcę, by Ci atencja do łba uderzyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz