Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, brakuje mi kontaktu z ludźmi. Jestem introwertyczką, cichą i wycofaną ale naprawdę chciałabym mieć znajomych. Nie wiem gdzie mogłabym znaleźć. Wiadomo do klubu nie pójdę ale na planszówki czy wycieczkę w góry to już chętnie. Myślałam o kursie językowym ale to za duża częstotliwość jak dla mnie. No i za dużo osób. Tak z jedno, dwa wyjścia w miesiącu w zupełności by mi wystarczyły. No i najlepiej w małym gronie. Może ktoś w #krakow ma podobny problem? Dla mnie to trudne aby spotkać się z grupą gdzie jest już kilka osób, to znaczy może zmusiłabym się do tego ale miałabym trudność się odezwać więc i tak nic z tego by nie wyszło xD Wiadomo nikt nie lubi zamulających osób :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61855265ee9c61000a342fad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania Możesz szukać jakichś wydarzeń na fb. Ja kiedyś w swoim mieście widziałam dużo spotkań z planszowkami, ale nie lubię planszówek. Raz poszłam z ciekawości, ale akurat na miejscu okazało się, że spotkanie odwołane.

Więc serio polecam wejść w wydarzenia na fb, ustawić miasto i przejrzeć po kolei.
@Zuler to taki przykład, no ale nawet u mnie to jest od święta, po prostu raz byłam na jakiejś wystawie zwierząt, ale rzadko są takie rzeczy
Trzeba sprawdzac wydarzenia i znajdzie się coś podobnego. Czasem jest wystawa kotów rasowych albo psów. Albo dzień otwarty w schronisku.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz to możemy iść na squasha. Jak zainteresowana to pisz na priv.

A tak ogólnie to raczej ciężko tak z dupy się z kimś zaprzyjaźnić - kursy itp. raczej nie działają. Każdy po kursie wraca do domu i to by było na tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie się raczej spotykają razem bo, a - mają wspólne zainteresowania b - wspólnie studiują c - wspólnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: wawelbno.pl
Tam jest kalendarz.
Wymaganie dobre buty i kompas.
Zapisujesz się na zawody.
Przyjeżdżasz.
Startujesz.
Cały czas jesteś z ludźmi bo tu ktoś idzie, tam ktoś idzie. Niektórzy nawet biegają( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to już tacy pro.
Ale generalnie jesteś ty i mapa.