Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam! Czy jest jakiś mireczek z #bialystok chciałby za #hajsy zgrać obraz windowsa 10 ze strony Microsoft na płytę? Koniecznie na płytę dvd, gdyż komputer się zawiesza po podłączeniu pendrive z windowsem 10 ( ͡° ʖ̯ ͡°) a na płycie dałbym radę sformatować komputer, gdyż wcześniej miałem płytę z windowsem, ale niestety podczas przeprowadzki gdzieś zaginęła..
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janek_tokarski: jak włączam komputer i od razu pojawia się obraz gigabyte to na tym się zawiesza, a jak odłącze pendrive to automatycznie się odwiesza.. #!$%@? sprawa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@carumus1: jak chcesz to mogę pożyczyć Ci swojego, działa na 100% bo przewalił już setki laptopów i stacjonarek i nigdy się nic nie wieszało ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dewx: sęk w tym, że mieszkam w Bielsku Podlaskim, a jutro będę jechał do Białegostoku do mojego #rozowypasek na weekend i dlatego wolałem, żeby jakiś miły Mireczek zgrał na płytę. A nie chcę pożyczyć na kilka dni, ale najpierw spróbuję ze zwykłym pendrive ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i nie będę targał peceta ze sobą xD
@carumus1: Ogólnie to na każdy pendrive możesz wrzucić obraz W10.
Na oficjalnej stronie nawet jest opcja do formatowania i instalowania W10 na pendrive.
Jak nikogo nie znajdziesz to wydaje mi się, że mam jakieś płytki mogę oryginał wrzucić