Wpis z mikrobloga

@Decode Śmieszku, kupiłam tę roślinę już w takim kolorze. :) I nie mam pewności czy to świadczy o jej kondycji, czy może po prostu taka jest. Dodam, że uśmierciłam już kilka roślin. :(
@gusinka czekaj bo mam metlim w glowie XD

Nie zauważyłem tagow i myślałem, ze ty o paznokciach piszesz. Teraz sie uświadomiłem, ze to o rosline chodzi.

Pytam w takim razie czemu zabilas inne, a ty mi piszesz powod zabicia: bo byla ostatnia.

O co tutaj chodzi xD to jakas symulacja chyba, albo znowu cos nje rozumiem
@Decode Kupiłam ripsalisa w kolorze chartreuse yollow. XD Była ostatnia w Lidlu i dlatego ją wzięłam. :D I teraz sobie myślę, czy to normalny kolor czy może kupiłam jakąś chorą sztukę, której nikt nie chciał. :( Ja ją odratuję. ()
@gusinka jak chcesz, abym widział, ze mi odpisalas to proponuję oznaczenie :p

Jak na moje to ona chyba zyje, ale nie do konca.

Podlewać i obserwować!!!
Z tego co wiem, to ona chyba ma jakis kwiat mieć. Do tego czasy musisz chyba czekać i dbac jak normalnie.
@Decode wcześniej chciałam właśnie tak odpowiedzieć, ale wtedy zdjęcie się nie dodawało. :( Dlatego dodałam tak o. Z tego co wyczytałam, to to się podlewa raz na 4 tygodnie. Nie wiem ile w tym prawdy, bo mam ripsalisa w zielonym kolorze, podlewam go lekko raz w tygodniu i rośnie jak szalony. Jestem kiepskim ogrodnikiem i kupuję głównie sukulenty.
@Decode Właśnie wiem, ale nie chce mi się tego nigdy całego oglądać. Różne ziemie, jakieś nawozy. Too much. No i jak wpisałam ripsalis to pokazywał mi się głównie ten zielony. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gusinka Niektórzy sądzą rosliny dla satysfakcji i estetycznego wyglądu/wystroju domu.

Nie musisz tego jesc xd
Ja mam własny sad, ale uwierz mi.. nigdy nir zjadłem wszystkich jablek.
Malo tego.. nigdy nie zjadlem nawet jablek z całego drzewa.. polowy tez nie :p max z 10
@Decode Ja głównie dla estetyki i trochę zastępują mi zwierzaki.
Staram się wykorzystywać wszystko co mam.
U mojej mamy są dwie jabłonie i faktycznie ciężko to przejeść, na różne sposoby.