Wpis z mikrobloga

Mireczki od #samochody, myślę nad używaną Q3 albo X1, oba po lifcie, rocznik około 2018. Jakie silniki polecacie?
Benzyna, Diesel? Na co patrzeć przy wyborze silnika? Unikać małej pojemności przy dużej mocy? Coś ktoś?
#bmw #audi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapisz sie na polskie i zagraniczne grupy facebookowe tych modeli, zdecydowanie najlepsze źródło wiedzy


@ChestNoot: to jest właśnie mega rak który zabił dobre fora. Wyszukiwanie działa jak po #!$%@?. Jakiś algorytm z dupy sam ukrywa i sortuje odpowiedzi. Główne posty nie są chronologicznie. PHP By Przemo było 100x bardziej intuicyjne i lepsze. #!$%@?ć fb.
  • Odpowiedz
@bred_one za mało danych wejściowych ;) benzyna-diesel zależy też od tego, jakie planujesz przebiegi, jak używasz auta (dystanse), czasem też czy lubisz jak zimą jest ciepło po minucie od startu ;) z drugiej strony, przy obecnych cenach paliwa, przewaga diesla maleje, bo cena ON=Pb.
Co do mocy, to też zależy jak lubisz jeździć i czego oczekujesz. Mi wynajęta A3 już z silnikiem 150 KM buksowałą przy żywszym starcie ze świateł (FWD),
  • Odpowiedz
  • 0
@PientaL mało po mieście, zdecydowanie więcej dłuższych tras. Ciepło zima po minucie to ma małe znaczenie. Nie chcę auta super sportowego które na trzecim biegu wyrywa asfalt. Po prostu nie chce czuć zamulania. Dzięki
  • Odpowiedz
Jak dobrze patrzę, to do wyboru masz:
BENZYNA:
35 TFSI = 1.5 150 KM
40 TFSI = 2.0 190 KM
45 TFSI = 2.0 230 KM
DIESEL:
  • Odpowiedz