Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia Czołem! Chciałbym zbudować sobie w mieszkaniu mini siłownie (chodzenie po siłowniach na mieście nie jest dla mnie - irytuje mnie że sprzęt na którym chce akurat ćwiczyć jest zajęty. A druga sprawa szkoda mi czasu na ta cała ceremonie wyjścia). Zatem pomyślałem, że przecież mogę sobie w domu poćwiczyć, potrzebuje jedynie sprzętu. Zależy mi głównie na rozbudowaniu górnych partii - nogi wytrenowałem grając w piłkę.
Zależy mi na tym aby sprzęt zajmował mało miejsca (najlepiej składany do pionu). 90kg here. Maksymalnie myśle ze potrzebuje ze 100kg ciężaru. Ćwiczenia jakie planowałem (ale się nie znam): wyciskanie, przysiad, żołnierska, rozpiętki, coś na biceps i triceps hantlami, martwy. Co polecacie? Jaka firmę? Budżet z 2,3k zł
  • 9
@Dalamar: Nie, po prostu nie mam ambicji bycia koksem z wyżyłowanymi nogami i kupować spodnie na zamówienie. Proporcja jest zachowana, szersze udo, węższa łydka, mięśnie delikatnie zarysowane - dużo więcej do zrobienia jest u góry nim jakiekolwiek proporcje zostaną zaburzone.
@smieszke: ławka płaska (jak starczy kasy to przestawialna płaska/skośna), stojak na gryf, gryf olimpijski i do tego hantle na obciążenia olimpijskie tak żeby tego samego obciążenia używać wszędzie

oczywiście obciążenia + maty tłumiące hałas na podłogę

i siłownia gitówa, zrobisz siady, wyciskania, martwy i inne ćwiczenia czy to ze sztangą czy bez

jak masz więcej miejsca (szczególnie na wysokość) to można pójść w całego racka (klatkę) np. z drążkiem do podciągania
@smieszke: ale #!$%@?. Przecież cały sens chodzenia na siłownię to nie jest po to, żeby ćwiczyć. Idziesz żeby się pokazać. Adidasy połerlifty, od stóp do głów skarpetki Nike, ciasne legginsy underarmor, majtki kotonworldy, podkoszulek i góra underarmour. Do tego pas kulturystyczny, opaski na kolana, usztywniacze nadgarstków, paski. Dopiero tak ubrany jedziesz na siłkę, wchodzisz, pierwsze co robisz to rozgrzewka.

3 serie po 10 selfie do lustra.
Następnie klata - 3 serie