Wpis z mikrobloga

@Tomsz1989: dla ciebie to sprawa honoru dla niego widocznie nie. Wg mnie jeżeli jakas sprawa jest mi obojętna to mogę #!$%@?ć szajsy i nie czuję żadnej ujmy na honorze. Dajmy na to nie jestem wierząca, ale nie miałabym problemu (może poza stratą czasu) iść na jakąś msze i robić te szopki co inni, jeżeli jakaś sytuacja by ode mnie tego wymagała, albo było to dla mnie korzystne albo nie wiem
  • Odpowiedz
@viejra:
Nawet w stosunkowo elitarnych zawodach (np. lekarz) podejmuje się działania w które nie za bardzo się wierzy... Trzeba zrobić i koniec dyskusji, bo za to płacą.
Niektórzy piłkarze to w większym stopniu są bardziej aktorami niż sportowcami. A za samo celebryctwo zgarniają tylko więcej kasy - bo taki to jest biznes.
Zieliński wg internetowych plotek zgarnia jakieś 2.000.000-2.500.000 € rocznie.
Myślę, że takie wynagrodzenie skutecznie rekompensuje...
Verbatino - @viejra: 
Nawet w stosunkowo elitarnych zawodach (np. lekarz) podejmuje ...

źródło: comment_16360642331foyyWQFRUOA3ZMHQUnhww.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Abaddon84: nie masz racji. Zobacz, co dzieje się w tweetach albo na redditach wspierających blm. Tam jest mnóstwo nienawiści i nie jest to nienawiść przeciwko czarnym. To jest ruch, który z rasizmem chce walczyć rasizmem.

W dodatku, ten gest jest tak chamsko na siłę promowany i wciskany wszędzie tam, gdzie nikt go nie chce, że z kilometra widać, że tu chodzi o wciskanie ideologii i robienie wody z mózgu, a
  • Odpowiedz
@viejra: w reprezentacji nie płacą takiej kasy jak w klubie. Za jego roczna pensje sam byś klękał. Gość pewnie w dupę ma to całe BLM ale jak szef każe, to się polecenie wykonuje ;)
  • Odpowiedz
@blablalbla: Namieszalas zamiast ujść to w jednym zdaniu. Od czegoś trzeba zacząć… dla przykładu jesli sytuacja by wymagała albo na ich miejscu nacisk od prezesa proszę dziś osoby które wierzą założyć odwrotnie krzyżyk na szyi to normalne? Podczas meczu.
  • Odpowiedz
@viejra: rzeczy, o które prawicowe wykopki mają największą srakę:

2020: jakaś nastolatka ze Szwecji
2021: KTO KLĘKNĄŁ, A KTO NIE?!

Z niecierpliwością czekam co będzie trendem w 2022.
  • Odpowiedz
@szuineg: @peszmerd: idac waszym tokiem myslenia, to rownie dobrze mozna porownac znak krzyza do heilowania, bo przeciez chrzescijanie wymordowali miliony ludzi na przestrzeni ostatnich 2000 lat. Sam odczuwam lekka zenade jak widze te klekanie, ale jezeli Wlosi ktorzy slyna z rasizmu uwazaja, ze takim gestem moga pewne rzeczy naprawic to juz ich sprawa i nikomu sie krzywda nie dzieje (pomijajac prawackich wykopkow dla ktorych kazdy kto kleka przed
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Klęczenie przed meczem zaś to gest solidarności w walce z rasizmem wobec czarnych.

@Abaddon84: a to nie zaczęło się od tego że biali ludzie zaczęli przepraszać za swoich przodków którzy mieli czarnych niewolników?
  • Odpowiedz