Wpis z mikrobloga

@deziom: to jest największe gówno jakie widziałem dzisiejszego dnia - przebija aferę z glovo i grę Legii w II połowie. Wiara w takie rzeczy w środowiskach opozycyjnych to takie lustrzane odbicie szuryzmów pisowskich, serio. Śmiać mi się chce z tego pompatycznego tonu artykułu w Wyborczej i komentarzy KOD-januszy pod nim. Dziwi tylko, że Dubois odstawia takie akcje.
to jest największe gówno jakie widziałem dzisiejszego dnia - przebija aferę z glovo i grę Legii w II połowie. Wiara w takie rzeczy w środowiskach opozycyjnych to takie lustrzane odbicie szuryzmów pisowskich, serio. Śmiać mi się chce z tego pompatycznego tonu artykułu w Wyborczej i komentarzy KOD-januszy pod nim. Dziwi tylko, że Dubois odstawia takie akcje.


@Merytoryk: A niby czemu?

Pisowcy to nie sa jacyś nadludzie rasa panów ponad prawem. Nie
@zielonzielon: ziomek, bo procedura przed MTK to nie jest kolegium ds. wykroczeń. Niektóre klasyczne zbrodnie przeciwko ludzkości mają tam kilkunastoletnie procedury przygotowawcze. A tu jest przedstawiane jak ostateczny gwóźdź do trumny kaczystowskiej dyktatury xD

masz tu przystępnie wyjaśnione - thread na TT, wyjaśnia prof. prawa, specjalizującej się w międzynarodowym prawie karnym i humanitarnym - LINK
@deziom: ojjj tak, pls.

To teraz jeszcze Bankster, Prezes i Szumowina za posredni udzial w ludobojstwie (grube waly na respiratorach i maseczkach, blokowanie dostepu do szpitala narodowego czy celowe dzialania, ktore skonczyly sie przepelnieniem szpitali i masowymi zgonami) i ten kraj bedzie miec jakies szanse.
A, zapomnialbym - i celowe wywolanie zdaje sie najwiekszych strajkow od czasu komuny w Polsce, w szczycie pieprzonej pandemii.