Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk Clone Hero. Pół mieszkania #!$%@? plastikowymi gitarami najgorsze xD
Średnio raz miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi whammy bar i trzeba wyciągać w szpitalu bo ma zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazałą buta ściągać xD bo myślała, że znowu whammy bar w nodze.

Druga połowa mieszkania #!$%@? perkusjami, mikrofonami xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich lombardach w mieście, żeby skompletować wszystkie insturmenty. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych instrumentach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla guitar herowców i kręci gównoburze z innymi graczami o najlepsze charty itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś mnie ojciec #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu wiitary jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę ZAKK WYLDE, za #!$%@? 10k postów.

#pcmasterrace #guitarhero #clonehero #rockband #gownowpis
J.....w - Mój stary to fanatyk Clone Hero. Pół mieszkania #!$%@? plastikowymi gitaram...

źródło: comment_16360167990xjko1uUsoPZR5vkr6AzPZ.jpg

Pobierz
  • 47
Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazałą buta ściągać xD bo myślała, że znowu whammy bar w nodze.


@Just_Doesnt_Know: dobra zarzutka. LUDZIE TO ZARZUTKA, OBEJRZYJCIE SOBIE FILM FANATYK NA YT TO ZOBACZYCIE SKĄD TE TEKSTY dziekuje, popsulem zabawe ¯\_(ツ)_/¯