Wpis z mikrobloga

Drodzy sluchacze #radio357 jestem totalnym laikiem, więc mnie nie zjedzcie ale mam pytanie może mądre może głupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecicie jakiś niedrogi odbiornik do słuchania 357? Coś, co mógłbym postawić w kuchni. Nie ma to być żadna rewelacja, ot ma być słychać, ma grać i to w zasadzie koniec. Nastawię na tym 357 i raczej nie będę w nim dalej mieszał. Półka budżetowa. Moja mama w wieku 65+ też chce słuchać, a nie lubi odpalać apek, netu itp. więc dla niej kupiłbym podobny.
  • 9
@cuberut: O Spotify nic nie wiem. Natomiast obsługuję odtwarzanie plików z domowego serwera NAS. Na oryginalnym akumulatorku grał mi około czterech godzin ze średnią głośnością. Sam we własnym zakresie dołożyłem jeszcze dwa akumulatorki i teraz śmiga mi do dziesięciu godzin. Tak, można używać w trakcie ładowania. Warunek użytkowania jako budzika, musi być podłączony do zasilania/ładowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cuberut: W oryginale tam jest jeden akumulatorek 18650, nieznanej mi pojemności. Na początek wywaliłem go i w to miejsce wstawiłem trzy o pojemności 2500 mAh, działało ale zawsze pokazywał że ładuje. Nawet jak podłączałem naładowane na full. Działanie kończyło się w losowych momentach. Prawdopodobnie układ logiki nie potrafił ogarnąć takich pojemności. Wymieniłem je na trzy o pojemności 1200 mAh i skończyły się problemy z logika. Teraz po nocy na podłączonej ładowarce