Wpis z mikrobloga

@kaarp: Te, nie jesteś przypadkiem upośledzony? Bo troszkę tak to zaczyna wyglądać skoro tego nie zrozumiałeś - wyjaśnić jak dla człowieka z IQ50? Czy dasz radę jednak rpzeczytać jeszcze raz i ogarnąć to? :)
  • Odpowiedz
@Loloman: No dawaj spróbuj mi wyjaśnić dlaczego EKO rejs + dwie podróże samolotem jest mniej ekologiczny od lotu prywatnym odrzutowcem czy chociaż od 4 podróży samolotem. Chociaż 50IQ może być dla ciebie za dużo, spróbuj mniej.
  • Odpowiedz
@kaarp: Ale ja to wyjaśniłem już :D Jesteś po prostu zbyt głupi by to zrozumieć ale to nie moja wina, więc tlko powtórzę:
"Greta dba o środowisko. Wybrała rejs zamiast zwykłego samolotu
Wróciła samolotem, ekipa statku wróciła samolotem.
Zużyła X co2 na to zgodnie ze standardowymi wyliczeniami.
Gdyby zamiast wybrania EKO rejsu, wybrałą od razu NIE EKO samolot zużyła by MNIEJ CO2 co oznacza że EKO rejs był g---o a
  • Odpowiedz
@kaarp:
Wyjaśnijmy jeszcze raz:
Nie zużyła CO2 podczas rejsu, i zużyła CO2 za SZEŚĆ osoby lotem powrotnym (czemu nie wliczasz pozostałych ludzi którzy przez jej decyzje i wyboru tak zrobili - mogła zapłacić by wrócili tym jachtem)? Nie wliczanie ich to zwyczajny debilizm :)
Gdyby poleciała w dwie strony lotem zużyła by CO2 za dwie osoby razy 2 czyli można powiedzieć za 4 osoby.
W skrócie
6>4 - sześć, więcej
  • Odpowiedz
@Loloman:

zużyła CO2 za SZEŚĆ osoby lotem powrotnym

nie zużyła, zużyła CO2 za dwie osoby

czemu nie wliczasz pozostałych ludzi którzy przez jej decyzje i wyboru tak zrobili - mogła zapłacić by wrócili
  • Odpowiedz
@kaarp: EJ, Ty serio tak piszesz, czy po prostu zabrnąłeś w głupotę tak głęboko że wycofać się nie możesz już bo i tak toniesz w głupotach które wypisujesz i chcesz mnie pociągnąć ze sobą?

Przykład na mam nadzieje Twój poziom byś coś może jednak zrozumiał na sam koniec:
Jak Pani Greta poprosi Cię byś ją zawiózł w dane miejsce (razem mieszkacie powiedzmy), to czy jest ona jednocześnie odpowiedzialna za to
  • Odpowiedz
@Loloman:

Jak Pani Greta poprosi Cię byś ją zawiózł w dane miejsce (razem mieszkacie powiedzmy), to czy jest ona jednocześnie odpowiedzialna za to że wracając zużyjesz benzynę auta, czy już nie?


Zacznijmy od tego, że to zły przykład, ale go zmieńmy troszkę, żeby lepiej pasował do tego co się
  • Odpowiedz