Wpis z mikrobloga

Kupiłem dzbanek filtrujący Brita parę minut temu. Chcę to przelewać do butelki i chciałbym kupić takową... ale nie mogę znaleźć :>
Butelka ma mieć otwór taki jak w typowych butelkach, nie chcę bidonów gdzie ściskam i się leje, ot zwykła butelka. Jedyne co znalazłem to taką która ma otwór jak wielka #!$%@? i już widzę jak będzie mi się to wszystko lało po twarzy bo też czasem nie umiem pić.
Nie chcę ze szkła bo się stłucze. Zwykłych butelek też nie chcę bo muszę je wymieniać co tydzień, robią się brudne, nie ma jak ich umyć i mam już dość plastiku.

Cena do 110zł, żeby nie przejmowała smaków/zapachów, mimo że będzie tam wlewana tylko woda. Zwykły ustnik jak w normalnej butelce. Help

#ekologia #zerowaste #pytaniedoeksperta #zakupy #weganizm #woda #jedzenie #kuchnia #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 4
  • Odpowiedz
@Fskrufskru: niekoniecznie chyba taka jak tutaj opisałeś, ale podpowiem tak czy siak, może a nuż ci podejdzie: ja mam dwie butelki z Kambukka - jedna z rurką (1000ml), druga z ustnikiem(750ml) i są przewspaniałe. Polecam bardzo serdecznie. Dobra opcja tez jest taka, ze możesz kupić jedna butelkę i dwie końcówki i sobie wymieniać.
  • Odpowiedz