Wpis z mikrobloga

Czy też macie wrażenie że masa fajnych, tanich zapachów zniknęła z rynku?
Na swojej liście zakupowej miałem zaplanowane min. Mercedes Benz Club Black, Reyane Tradition Insurrection Ii Wild, Ferragamo Uomo zwykłe i Signature, a wszystko praktycznie niedostępne.

To chwilowe braki czy produkcja wstrzymana?
#perfumy
  • 12
  • Odpowiedz
@grubymajki: Faktycznie, co tu się #!$%@?ło.
Salvatore Ferragamo jeszcze w sierpniu pełno ofert po jakieś 140-150zł a teraz ponad 200zł. Na pewno są produkowane, bo inaczej byłoby już głośno o tym. Pewnie jakieś tymczasowe braki.
  • Odpowiedz
@grubymajki @Jaroslaw_Keller jako miszcz interesów praktycznie pełen flakon Insurection Wild ll wymieniłem za Londona z ubytkiem wartego ok 90zł bo na tagu oferowano mi za niego jeszcze mniej. Teraz wiem, że jeśli masz czas, miejsce i finanse nie leżą to nie sprzedawaj niczego taniej niż kupiłeś plus jeśli coś na mnie słabo projektuje to nie znaczy, że na innych też tak będzie. Niektórych źle zrozumiana szczerość odrzucała.
  • Odpowiedz
@grubymajki: tez to zauważyłem, zaopatrzyłem się jeszcze w mercedesa club black przed tymi podwyżkami i teraz aż szkoda używać ceny tak podskoczyły. I to właśnie tak jak mowisz tych tanich i dobrych najbardziej. W ogóle jakoś mniej testerów w dobrych cenach jest dostępnych.
  • Odpowiedz
@randomname1: kupowałem to rok temu, ale tak jak pisałem w komentarzu wyniosło 130 ze wszystkim, nie wiem jak to wygląda teraz
a odlewać to już nie odlewam, niewiele mi zostało więc wszystko sobie zostawiam
  • Odpowiedz
@randomname1: dla mnie tak, mocno wiśniowy tytoń, jeśli chodzi o parametry to mnie się trzyma dość dobrze
ale jeśli miałbym płacić ~200 za flache to raczej bym się nie skusił, myśle że do 150 to max
  • Odpowiedz
@randomname1: nic poza tymi dwoma nie przychodzi mi na myśl
a ze znalezieniem ideal edp w takiej cenie to niestety ;c
w sumie jest jeszcze maasai mara berdous, wydaje się mieć całkiem dobre parametry jak na berdous
  • Odpowiedz