Wpis z mikrobloga

#iphone #ios #smartwatch
Czy polecacie jakieś smartwatche dla iPhonea (nie applewatch).
Chodzi mi o taki w którym będą działały wszystkie funkcje, bo z tego co widzę, to większość, jak się sprawdzi, ma okrojone funkcje na iOS względem Androida.
  • 15
  • Odpowiedz
@joolekk: Bardzo słaba bateria. Z tego co widzę, to większość ma żywotność 16 godzin, a smartwatche mają po kilka dni. Trochę traci sens taki zegarek.
  • Odpowiedz
@Wiesmin: Wiem, ze to może nie być rozwiązanie problemu ale - on bardzo szybko się ładuje - czasem zamiast brać go pod prysznic - wrzucam go na ładowarkę i za chwile mam pełna baterie. Niestety ładowarkę musisz mieć ze sobą, ale szukając zegarka dla siebie mając iOS wybór naprawdę jest ograniczony - inaczej ograniczasz mocno funkcjonalność :( wiec jeśli nie Apple Watch to czeka Cię tez zmiana telefonu :(
  • Odpowiedz
@hdmi1987: Tak jestem bardzo zadowolona. Przy wyborze kierowałam się wytrzymałością baterii. Zegarek głównie służy mi do odczytywania powiadomień. Za ta cenę nie oczekiwałam nic lepszego no i fajnie ze ma oledowy wyświetlacz w słońcu jest bardzo czytelny
  • Odpowiedz
@Wiesmin: takie czasy niestety, im więcej bajerów tym częściej trzeba ładować … ja swojego (6 wifi) ładuje czasem raz dziennie czasem częściej żeby potem nie ładować.
No ale ja lubię sobie zdjąć zegarek na te kilkanaście minut w ciągu dnia, zazwyczaj jak i tak siedzę z iPhone w ręku.
  • Odpowiedz
Bateria trzyma z 3 tygodnie


@OlaCze: Jak? Używałem GTSa pół roku i maksymalny czas na baterii, jaki zrobiłem to z 13 dni, ale najczęściej ładowałem tak co 8 dni. Nawet producent reklamuje czas pracy do 14 dni, a to już jest dużo, jak na ten zegarek.
  • Odpowiedz