Wpis z mikrobloga

Rozglądam się za zmianą pracy i bardzo zależy mi żeby trafić do firmy posiadającej mocny dział/ aktywne community QA tak żeby móc jeszcze sporo się nauczyć. Mówimy tutaj o Wrocławiu. Aktualnie trochę się zasiedziałem (4 lata) w jednej firmie i najwyższa pora na zmiany. Core stack to C# + Selenium ale od jakiegoś czasu zmieniłem na cypressa i myślę, że chciałbym przy nim zostać jakiś czas. Na oku miałem PGS oraz Spyrosoft - widzę, że ich ogłoszenia na testerów ciągle wiszą. Do pgsu chodziłem na przeróżne warsztaty/ meetupy a o Spyro mówił mi dobry kolega. Miał ktoś może doczynienia z wymienionymi firmami ew. może polecić coś innego :)?
#testowanieoprogramowania #programista15k #it
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kermii: jasnowidzem nie jestem, ale sprawdzone selenium raczej nieprędko uda się na emeryturę. Potencjał ma też playwright
  • Odpowiedz
@henk: Ileż można się pałować i kręcić w około Selenium ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Dla mnie prędkość pisania testów Cypress / Sel to jest niebo a ziemia. Wszystko ma swoje wady i zalety ale warto od czasu do czasu zmieniać stack a nie tylko walić w jedną stronę. Czas pokaże kto miał rację :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@henk: Dla mnie prędkość pisania testów Cypress / Sel to jest niebo a ziemia.
@Kermii: może dlatego że pisałeś w c# próbowałem chwilę w tym pisać i miałem jak w tym memie 'i wy tak żyjecie' w porównaniu do javy to czułem się jakby mi ktoś podmienił dziecko na upośledzone xD
  • Odpowiedz