Wpis z mikrobloga

@Fnh123: ja kupowałam i najtaniej wyszło allegro, ale nie jakieś dedykowane "słoiczki na przyprawy" tylko takie zwykłe. Konkretnie te: https://allegro.pl/oferta/20x-sloiczki-sloiczek-na-przyprawy-sloik-150-ml-11132837593, ale to było 3-4 lata temu i kosztowały 34,99 wtedy :P

szybko się tego używa w porównaniu ze słoiczkami

@lizakoo: imo słoiczki są szybsze, nie trzeba się bawić w odklipsowanie, odwijanie papierka, potem zawsze to latało po kuchni pootwierane i niepochowane, w dodatku szybko łapało wilgoć. A słoik cyk,
@Fnh123: Ja mam Rajtany z IKEI oraz jakiś zamiennik z Pepco który wygląda identycznie (jedne i drugie wychodziły koło 2 zł za szt. może ciut mniej). Też uważam że słoiczki są szybsze, zwłaszcza że większości przypraw nie kupuję w takich torebeczkach ze spożywczaka tylko jakieś większe ilości na bazarze czy z neta.
@Fnh123: IKEA Rajtan. Tylko mają tandetne nakrętki i możesz je postawić normalnie lub "na boku". Sprzedawane w komplecie po 4 sztuki. Wychodzi 2zł od jednego. Te od @Limonene są też ciekawe, wychodzą 25gr od sztuki drożej, ale są bardziej ustawne i mają normalne zakrętki. Z ciekawości sam zamówię.

@lizakoo: też kiedyś stosowałem. Fajne są w Pepco. Jak gotujesz częściej to tych saszetek zbiera się 50, nigdy nie wiadomo gdzie co
lansvans - @Fnh123: IKEA Rajtan. Tylko mają tandetne nakrętki i możesz je postawić no...

źródło: comment_1648414957dY5AYaMiVr3jF3NeB9QUSI.jpg

Pobierz