Wpis z mikrobloga

@waro: Ty to się nie znasz. Wszystko, co złe, to wina lewactwa. Jeżeli zawiniła prawica, to to nie była prawdziwa prawica, tylko lewactwo. Prosta teoria i nie do podważenia, lewactwo zaorane, elo
  • Odpowiedz
Dlatego teraz ten dzban próbuje przerzucić winę na wszystkich tylko nie na swoich bożków.

Dzisiaj oberwało się nawet nieżyjącej pacjentce


@ZaplutyKarzelReakcji: Absolutnie obrzydliwy typ, bez ani kawałka kręgosłupa moralnego. Ha tfu @L3stko za tamten wpis. Trzeba mieć pustogłowie by coś takiego zasugerować.
  • Odpowiedz
Dzisiaj oberwało się nawet nieżyjącej pacjentce


@ZaplutyKarzelReakcji: ( _)

Winni według @L3stko :

- Kwaśniewski podpisujący konstytucję
- lewicowe/liberalne rządy, które nie zabezpieczyły prawnie aborcji
- zmarła pacjentka, która za późno zgłosiła się do szpitala

NA PEWNO niewinni według @L3stko :

- PiS, Konfederacja i Julia Przyłębska - w końcu postąpili oni tylko zgodnie z własnymi poglądami...
waro - > Dzisiaj oberwało się nawet nieżyjącej pacjentce

@ZaplutyKarzelReakcji: ( ...

źródło: comment_1635934233LIX5aWnjO6GgbktfgbEXb5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@waro: a później jeszcze te pajace wycierają sobie gębę wolnością partia, która chce zniszczyć własność prywatną TVN, zakazać marszów równości i przyłożyła rękę do prawie całkowitego zakazu aborcji czekam jeszcze na jakiś projekt ruchu narodowego gdzie za gieta palenia będą kary do 10 lat więzienia XD
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: to akurat chyba jakas oficjalna droga obrony/retoryki kucy,
wczoraj w watku niedzielskiego i wychwalania konfiarzy nie wskazali mi nic, z tej slynnej wolnosci, o ktora konfa rzekomo walczy, natomiast z uporem maniaka przypominano mi, ze geje i kobiety sa niewazne i nikogo nie obchodza ich problemy xD

(bo to przeciez nic wielkiego, ze klepia z PiSem wszystko, co dzieli ludzi/kraj, jednoczesnie majac na mordach walke z NWO i w o
  • Odpowiedz
@Deku: Lestko ma na czarnej każdego kto cokolwiek złego śmie powiedzieć o konfeszuracji, no bo oczywiście to złe lewaki, atakujące jedyną merytoryczną, wolnościową opcję rosy- znaczy partię Polskich patriotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@waro: Wciąż nie mogę uwierzyć, że stecka osobiście wlepiła mi bana za nazwanie tego człowieka degeneratem, a to najłagodniejsze i najmilsze określenie, jakim można obdarować, będąc w stu procentach adekwatnym.
  • Odpowiedz