Wpis z mikrobloga

Ale zazdroszczę kibicom Znicza i ogólnie ludziom, którzy chodzili na II i I ligę za czasów grania tam Lewego. Nie mili pojęcia przekryzajac kiełbasę i #!$%@? na skorumpowanego sędziego i drewnianych pilkarzy, że oglądają przyszłego futbolowego tytana.

Toż to, jakaś abstrakcja. Messi w jego wieku przejmował pałeczkę po wypalacym się Ronaldinho, hodowany od małego w ciepłym Barcelońskim #!$%@?łku. Ronaldo( też produkt fabryki piłkarzy) przechodził za miliony, jako supertalent do superklubu. Na każdego dmuchanie i chuchano.

A Lewy kopał się po błotach i kretowiskach niższych lig polskich, skreślony latwo przez polski odpowiednik klubów jego teraźniejszych rywali .
Cytując klasyka:" Po prostu sam sobie to wyrwał! Przeciwko naturze, przeciwko rywalom…"

Heros <3

#pilkanozna #mecz #lewandowski
Pobierz pusiarozpruwacz - Ale zazdroszczę kibicom Znicza i ogólnie ludziom, którzy chodzili n...
źródło: comment_1635921615iIX5kNpicUeC5BvDAZO1R8.jpg
  • 67
@pusiarozpruwacz: akurat mogę się pochwalić, że widziałem Pana Piłkarza Roberta Lewandowskiego w 1. lidze :) Byłem na meczu Lechia Gdańsk - Znicz Pruszków w 2008 roku. Oczywiście wybrałem się na mecz nie dla Pana Piłkarza Roberta Lewandowskiego, tylko dlatego, że był to bardzo ważny mecz dla Lechii - wygrana dawała długo oczekiwany awans do ekstraklasy. Pamiętam jak w drodze na stadion i przed meczem na trybunach kibice Lechii rozmawiali między sobą
@przystan-na-wyspie: musiało mi się #!$%@?ć z Wisłą, proszę o wybaczenie. Dzisiaj o piłce wiem absolutne minimum, pamiętam jednak repre w której komentatorzy podniecali się Jeleniem który wbił hat-tricka w Auxerre albo Ebim który grał w Racingu Santander, kimś tam z podstawy repry kto 'zdobywał gola za golem' w Steaua Bukareszt albo Crvena Zvezda Belgrad, czy też Mariuszem Lewandowskim który dobrze sobie radził w Doniecku, ale zawalił nam wyjście z grupy w
@nowywinternetach: Ronaldo już jako dzieciak z klubu z madery został wyskautowany, nawet ojcu jego pracę jako szatniarz załatwili by do porto i benefici nie poszedł. Chociaż nie był największym talentem. Wszyscy mówili że następcą figo i gigantem futbolu będzie Quarezma. Niestety zamiast zasuwać jak CR wolał gwiazdorzyc