Wpis z mikrobloga

Ale zazdroszczę kibicom Znicza i ogólnie ludziom, którzy chodzili na II i I ligę za czasów grania tam Lewego. Nie mili pojęcia przekryzajac kiełbasę i #!$%@? na skorumpowanego sędziego i drewnianych pilkarzy, że oglądają przyszłego futbolowego tytana.

Toż to, jakaś abstrakcja. Messi w jego wieku przejmował pałeczkę po wypalacym się Ronaldinho, hodowany od małego w ciepłym Barcelońskim #!$%@?łku. Ronaldo( też produkt fabryki piłkarzy) przechodził za miliony, jako supertalent do superklubu. Na każdego dmuchanie i chuchano.

A Lewy kopał się po błotach i kretowiskach niższych lig polskich, skreślony latwo przez polski odpowiednik klubów jego teraźniejszych rywali .
Cytując klasyka:" Po prostu sam sobie to wyrwał! Przeciwko naturze, przeciwko rywalom…"

Heros <3

#pilkanozna #mecz #lewandowski
Pobierz pusiarozpruwacz - Ale zazdroszczę kibicom Znicza i ogólnie ludziom, którzy chodzili n...
źródło: comment_1635921615iIX5kNpicUeC5BvDAZO1R8.jpg
  • 67
@pusiarozpruwacz: Ciezka praca to jedno, ale co tez trzeba miec farta. W borussi mu dzien konia wjezdzal na najwazniejsze mecze (real), a w bayernie no to juz mogl zamaskowac wczelkie niedoskonalosci, ktore i tak mu wybaczano, no bo jednak staty nabijal.
@Tasde byłem na tym meczu z Lechią i nie kojarzę, żeby był jakiś wałek. Wygrana w tym meczu dawała nam awans. Pamiętam, że po meczu można było wejść na boisko i cieszyć się razem z piłkarzami.

A wracając do Lewego, to w tamtym czasie najlepszym graczem 1 ligi był Peszko, który kapitalnie grał w Wiśle Płock. Myślałem wtedy, że Peszkin to będzie zawodnik na światowym poziomie. Robił kapitalne wrażenie na żywo.
A Lewy kopał się po błotach i kretowiskach niższych lig polskich


@pusiarozpruwacz: Na tym zdjęciu widzisz błoto i kretowisko? Bo ta tam widzę gładziutką krótko przystrzyżoną murawę. Nawet w tamtych czasach 2 i 3 liga w Polsce to nie było kretowisko.
To jak się Robert rozwinął było nie do przewidzenia. Wydawało się przecież, że się spalił w tym BVB na początku. Był pośmiewiskiem.


@pusiarozpruwacz: Widziałem jak grał w Lechu od pierwszego meczu, widziałem jak grał na początku w BVB i wiedziałem, że w końcu odpali. Plus wtedy grał jako zamiennik na ostatnie kilka - kilkanaście min., a mimo to trafiał do siatki. Nie trzymaliby go tam gdyby Klopp nie widział cały czas
@innewiadro: Ja oglądałem w telewizji, nie pamiętam już dokładnie co było, ale kojarzę, że karny był po tym, jak to zawodnik Lechii sfaulował zawodnika Znicza a nie odwrotnie. Z trybuny byś tego nie dostrzegł, a nikt poza Pruszkowem tego nie roztrząsał, bo kogo obchodzi Znicz Pruszków.
@fen1x: przed euro 2012 i czasami orlików było wiele muraw gównianej jakości w malutkich klubach zwłaszcza na okres jesień- zima gdy pogoda w polsce jest średnia . Nie patrzono wtedy tak rygorystycznie na przepisy i kluby nie miały kasy na dbanie o nią
@Tasde: podobno z rady miasta sprzedali mecze bo się bali wejścia do ekstraklasy bo nie mieli budżetu na dostosowanie stadionu. Skończyliśmy idealnie za strefą awansu na 5 miejscu gdzie po rekordowej serii wygranych zaczeli wszystkie mecze bez powodu przegrywać na parę kolejek przed końcem sezonu. Najlepsze że wszyscy już planowali sobie jesienne wyjazdy na ekstraklase bo nikt normalny nie wierzył że awansu nie będzie
@ziko100: No no, o tym mówiłem. 3 mecze na zdobycie 3 punktów do pewnego awansu a de facto potrzebowali tylko 2 punktów i szli jak burza, gdy nagle się wszystko wysrało i jak w 4 kolejce przed końcem strzelili 3 bramki to w 3 następnych kolejkach strzelili tylko 1 za to w łeb dostali karnymi z dupy i kałużą w Pruszkowie.
No i właśnie, te plotki o uwaleniu drużyny przez kwestie