Wpis z mikrobloga

@dziecielinapala: @PanBober: Napisałem o poście przerywanym ponieważ podczas stosowania mój głód praktycznie zniknął, kiedyś nie mogłem wytrzymać bez jedzenia 2h, z racji mojej letniego sposobu odżywiania (piwo, pizza, kebaby) musiałem się zmusić żeby jeść raz dziennie (nie wiedziałem że stosuje post przerywany) żeby nie wybuchnąć. Po jakimś czasie dowiedziałem się o poście przerywanym i zauważyłem że mój głód nie istniej (chyba że wypije kilka piw, wtedy nie mam mowy o
@dziecielinapala: nigdy nie myślałem że da się tyle wytrzymać bez jedzenia:) teraz jestem w poście od 40h i zastanawiam się czy będę coś dziś jadł czy nie heh. W zeszłym tygodniu pościłem przez 60h chciałem dobić do 78 ale przed snem bałem się że nie obudzę się rano ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@PanBober: Spróbuj jeść więcej warzyw i gdy jesteś głodny nie jedz węgli, ale jak wyżej pisałem może spróbuj z postem, na początku jest ciężko, ale może CI się uda;)
@PanBober: Kolejnym dobrym sposobem jest nie odmawianie sobie niczego ale jedzenie trochę zdrowiej:)
nie wiem jakie masz zapotrzebowanie na kalorie i jak jesz ale zakładając że masz zapotrzebowanie 2000kcl dziennie to możesz zjeść dużo i nie przytyć.
Przykładowy jadłospis (nie jestem dietetykiem)

1. Śniadanie
1 bułka grahamka 80g (polecam nie kroić bułki na pół tylko wzdłuż jak chleb i zrobić sobie takie mini kanapki)
Pomidor 100g
Oliwa z oliwek 1 łyżka