Wpis z mikrobloga

Z cyklu: Co na pewno nie jest reklamą ani kryptoreklamą według #codzisreklamujemy :)

20-minutowy materiał, w którym...
- w tytule jest nazwa danej firmy i nazwa omawianego produktu
- pokazywany jest serwisant z logo danej firmy, serwisujący omawiany produkt
- przeprowadzona jest 10-minutowa pogadanka produktowa z przedstawicielką danej firmy
- wypełnieniem jest kilka dodatkowych minut żarcików z przedstawicielką firmy, z serwisantem firmy w tle
- podany jest email oraz linki do strony www i kanału na youtube danej firmy

...z całą pewnością nie jest reklamą tej firmy, proszę mi wierzyć! Skąd wiem? Materiał nie został oznaczony jako reklama! :)

Niestety, Pani Przedstawicielki więcej na kanale nie będzie... Skąd wiem? Spod materiału zniknął komentarz "W końcu jakaś ładna kobieta na kanale", no i te krzyżujące się spojrzenia, wrrrrrr! ;)

#codzisreklamujemy #majstry #misskanalu #lukaszbudowlaniec
berman - Z cyklu: Co na pewno nie jest reklamą ani kryptoreklamą według #codzisreklam...

źródło: comment_1635871398oUf2OVXe9qJW4bhqySAxdc.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@berman najlepsze jest to że idą święta firmy szukają reklamy więc będzie tego więcej ale raczej czegoś w stylu odkurzaczy. ;)
Ludzie polubili ich za to że są(byli) normalni pozytywni gadali swoją gadka a na reklamach wiemy jak to wygląda...

Serio z tym kom o pięknej kobiecie?
  • Odpowiedz
@PlatinumSilver: Poczekaj, przed Świętami będzie jeszcze cały festiwal polecanych produktów :) Obstawiam tynki, coś na taras, coś przed dom, coś do domu ;) Właśnie ze względu na przedświąteczny czas :)
Serio był taki komentarz, zacytowałem z pamięci, ale tak mniej więcej brzmiał (o ładnej, nie pięknej). Ja już jestem taki jonasz, że co przeczytam u nich ciekawy komentarz i się obśmieję, to go zaraz #misskanalu kasuje ;)
  • Odpowiedz
@PlatinumSilver: Aż iskrzy, co nie? ;) A w tle ten koleś serwisujący graty... ;)

@Jopek1974: Ooo Panie, analiza psychologiczna postaci w #codzisreklamujemy to dłuższy temat :) Ogólnie odpowiem, że nie lubię ściemniania i pazerności, a najbardziej spoko osobą wydaje się #bratmarcin - nie gada, zapieprza albo kameruje, nie ma parcia na szkło. Co do zamiany miejsc: u mnie najpierw dzieci, potem psy - więc nie, podziękuję ;)
  • Odpowiedz
@berman: I wogóe coś Pan teraz narobił tym iskrzeniem teraz ślubu nie bedzie a zapowiadał sie taki ładny bloczek filomwo-reklamowy związany z ceremonią.......A co do dzieci to mam wrażenie że tam tylko jedna strona ma coś do powiedzenia a druga musi się dostosować.
  • Odpowiedz
@Jopek1974: Na pewno to tej blondyny już na kanale nie będzie ;) Ślub to przeżytek, ale bloczku reklam okołoślubnych naprawdę byłoby żal! :) Mam to samo wrażenie: #wodzirej pod pantoflem, #misskanalu trzęsie imprezą (i "współpracami") ;)
  • Odpowiedz
t łapanie ochłapów w stylu współczesnych "influencerów", tu wpadnie jakieś narzędzie, tu trochę materiału typu deska elewacyjna i tak się coś z tego ulepi


@aeiou86: W sumie to jakąś nie najgorszą oglądalność mają i mogli by np takie lasery po 30$ z własnym logo u kitajców zamówić i opychać po 130$ - oczywiście po odpowiednio przeprowadzonym teście :D
  • Odpowiedz