Wpis z mikrobloga

Z cyklu: Co na pewno nie jest reklamą ani kryptoreklamą według #codzisreklamujemy :)

20-minutowy materiał, w którym...
- w tytule jest nazwa danej firmy i nazwa omawianego produktu
- pokazywany jest serwisant z logo danej firmy, serwisujący omawiany produkt
- przeprowadzona jest 10-minutowa pogadanka produktowa z przedstawicielką danej firmy
- wypełnieniem jest kilka dodatkowych minut żarcików z przedstawicielką firmy, z serwisantem firmy w tle
- podany jest email oraz linki do strony www i kanału na youtube danej firmy

...z całą pewnością nie jest reklamą tej firmy, proszę mi wierzyć! Skąd wiem? Materiał nie został oznaczony jako reklama! :)

Niestety, Pani Przedstawicielki więcej na kanale nie będzie... Skąd wiem? Spod materiału zniknął komentarz "W końcu jakaś ładna kobieta na kanale", no i te krzyżujące się spojrzenia, wrrrrrr! ;)

#codzisreklamujemy #majstry #misskanalu #lukaszbudowlaniec
berman - Z cyklu: Co na pewno nie jest reklamą ani kryptoreklamą według #codzisreklam...

źródło: comment_1635871398oUf2OVXe9qJW4bhqySAxdc.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@JetkaGietkaJakDetka: Przypominam, że piszemy o ludziach, którzy czyścili na odcinku dziurawą gumę pod nogi kierowcy, wartą (jak w dobrym stanie) kilka złotych, aż im widzowie napisali, żeby się szarpnęli na nową ;) Myślisz, że tacy zainwestują w produkcję własnych gażdżetów, które niekoniecznie by się sprzedały, NAWET po ich firmowym teście? ;)
  • Odpowiedz
@Jopek1974 @aeiou86: Nasi milusińscy z pewnością nie pogardzą samochodem :) Szczerze mówiąc, jak ostatnio wyklejali to swoje volvo naklejkami, przyszło mi do głowy, że pewnie już mają nakręconą jakąś "współpracę" tego typu.
  • Odpowiedz
Ej, @aeiou86, dlaczego usuwasz po dobie wszystkie swoje komentarze? Z tego wątku usunąłeś dwa, z tego powyżej trzy, niedawno usunąłeś cały wątek, który zainicjowałeś wpisem, że dostawanie i otwieranie paczek przez #misskanalu na wizji to może być kryptoreklama (https://www.wykop.pl/wpis/59011285/tu-jeszcze-wczoraj-byla-ciekawa-dyskusja-czy-codzi/). Ludzie potem czytają takie poszatkowane wątki i nie wiedzą, o co chodzi. Co z Tobą, jutubery cie szantażujo? Tu jeden z usuniętych komentarzy z tego wątku:
berman - Ej, @aeiou86, dlaczego usuwasz po dobie wszystkie swoje komentarze? Z tego w...

źródło: comment_1636105554I7QbC7zlSGVX2kKgYG4jdB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bi-tek: To podpuszczanie tagowiczów i potem kasowanie wpisów jakby trochę babskie (kojarzy mi się z myśliborzanką), ale żeby akurat 86 miałoby być dowodem? Poza tym kanał miał taką nazwę chyba zanim poznali #misskanalu, na pierwszych filmach jej nie ma. Ale teoria ciekawa ;)
  • Odpowiedz
@bi-tek: Nie, oni założyli kanał jak jeszcze jeździli na saksy za granicę, a ją podobno poznał już po przyjeździe, w Ikei, czy gdzieś...
  • Odpowiedz
@bi-tek: co się ma znaleźć przecież chyba mu to pasuje.Jezeli ja bym był ze swoją kobietą i nocleg i mój brat za ścianą sam... to by mi głupio trochę sporty z kobietą robić.A Oni zawsze razem.Może to nie o to chodzi.. niewiem ja bym bratu tego nie zrobił...
  • Odpowiedz