Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Volki: Co śmieszniejsze Zandberg jest bardziej wolnorynkowy od Dzbankiewicza ale dla doktora Memcene bardziej się liczy katolicki gwoźdź w mózgu niż gospodarka. Do tego 5x bardziej. XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Frasad To czy jest czy nie jest, to kwestia ocenna, a wiadomo, że lewaki nawet lewicowy pis nazwą prawicą.

Natomiast Bąkiewicz nie jest w Sejmie, a Zandberg jest, więc z tych dwóch, to Zandberg decyduje.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Rozumiem że twierdzisz że Zandberg ma mniej idiotyczne pomysły niż Bakiewicz?

Właśnie Razem pokazało jakie to jest wolnorynkowe pomagając PiSowi przepchać podwyżkę akcyzy.
Bodajże nawet Kukiz był przeciw
  • Odpowiedz
@officer_K: Jak przystało na wolnościowca i przeciwnika nadmiernej biurokracji Mentzen wpadł na pomysł, że przybicie z dnia na dzień 100 ustaw to prawdziwie libertariańska inicjatywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saakaszi: ostatnie to nawet na sens w kwestii polityki prorodzinnej. 500+ powinno być zamienione na ulgi podatkowe, wtedy pieniądze trafiałyby do ludzi, którzy napędzają gospodarkę.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Akat kwota wolna w zależności od ilości kaszojadow jest ok. Jak ktoś nie pracuje to i tak dużo mi to nie da i skorzystają ci co pracują. A pozostałe dwa punkty to japrdl, wincyj socjalu i rozdawnictwa - Polska wytrzyma
  • Odpowiedz
@officer_K:

zamknij się LEWAGU, dobrze? Doktur memcen przygotował 100 ustaw, które naprawią nasz kraj! Oh, wait...


Otóż to. Jedną z tych ustaw jest absolutny zakaz rozwodów. Wiadomo, że im chodzi tylko o gospodarkę więc dzięki tej ustawie będzie gigantyczny wzrost gospodarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi: A ja najbardziej nie rozumiem na #!$%@? im ta pro rodzinność, wystarczy nie zabierać a jak ktoś będzie chciał mieć 5 dzieciaków i będzie go na to stać to spoko, ale powinni dzisiaj wszyscy dążyć do tego ze jak będzie miał dwójkę i będzie wzywana policja mopsy czy inne instytucje bo dzieje się złe w rodzinie to z automatu kastracja i ja chętnie z podatków za to zapłacę.
Wszystko drożeje
  • Odpowiedz