Wpis z mikrobloga

Gdybym mógł cofnąć się w czasie to cofnąłbym się do maja 1941 i ostrzegł Hitlera, że Barbarossa potrwa o wiele dłużej niż przypuszczano i należy przygotować zapasy na zimę. Jeśli to by dało pozytywne skutki to cieszyłbym się bardzo, że komuś mogłem pomóc, a tym samym sprawić że na czyjejś twarzy pojawi się uśmiech, w tym przypadku na buzi Adolfa
  • 31
  • Odpowiedz
@Felixu: a nie lepiej ostrzec polskie władze przed wybuchem wojny że Niemcy nas zaatakują? W konsekwencji Polska zaatakowała by Niemców jako pierwsza i to my byśmy uważani za prowodyra wojny. Myślę że tym sprytnym manewrem nigdy PiS nie doszedł by do władzy
  • Odpowiedz
@Felixu: Wzruszyłem się czytając twój wpis. Dobry człowiek z ciebie, bez grama egoizmu. Większość cofnęła by się w czasie i kupiła bitcoiny, ty pomyślałeś o drugim człowieku i żeby to on był szczęśliwy.
Gdyby więcej było takich ludzi jak ty, ten świat byłby lepszym miejscem do życia. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Felixu: Niemcy mieli zapasy na zimę ale nie mieli mocy logistycznych aby dostarczyć takie ilości zaopatrzenia na tak duże odległości dla tak wielkich armii
  • Odpowiedz
@Felixu: najlepsi niemieccy generałowie tez to zrobili, i jak widać nie pomogło.
@WeunianyTrampek: Każdy od czasu dojścia do władzy Hitlera się tego spodziewał, bo nie było zaskoczenie 1938 to wszyscy już się na to szykowali.
Jedyne co mogło by pomoc to ujawnienie taktyki jak zastosuje niemiecka armia oraz ujawnienie punktów początku ataku.
  • Odpowiedz
@Felixu: a co jeśli tak na prawdę Barbarossa miała trwać długo i Hitler się na to szykował, ale przybył ktoś z przyszłości żeby powiedzieć mu, Adolf daj spokój xD co będziesz się szykował na tych chłopów, cyk cyk na szybko i załatwione a więcej sił wrzuć w Afrykę
  • Odpowiedz