Wpis z mikrobloga

Nie próbujcie jeszcze zwalniać Guli pieprzone wykopki. Niech popracuje do końca rundy. Mnie też serce boli jak na to patrzę, ale zmieniając trenerów co chwile gówno ugramy. Teraz też gówno gramy, ale może już się kończy sraka i zaraz będzie git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wislakrakow
  • 6
  • Odpowiedz
@Qbol69: @Qbol69: Też wolisz tkwić w nieszczęśliwym, toksycznym związku mając nadzieję, że Twoja wybranka się zmieni? Czy może jednak lepiej skończyć, chwilę odpocząć i znaleźć kogoś innego?

Mało osób tutaj rozumie. My nie mamy czasu na budowę. Musimy z tego gówna ulepić na tu i teraz. Możemy sobie myśleć o ''budowie''. jak będziemy bardziej stabilni finansowo. W Pogoni mogli sobie na to pozwolić z Runjaiciem bo mają solidne fundamenty. My
  • Odpowiedz
@MultiSamuelson: Kogo proponujesz na teraz na zamianę? Murarza brzęczka co 0 dowiezie przy stylu mojego starego pijanego? O jakichś wynalazkach typu strażak Ojrzyński mam nadzieję nie myślisz.

Nie wiem o czym mówisz z yt i twitterem ale jak coś to nie ja :P
  • Odpowiedz
@Qbol69: Na ten moment wole po stokroć Brzęczka (jeszcze kilka miesięcy temu #!$%@?łbym się na ten wybór, ale po Guli otrzeźwiałem) czy Brosza...

Tak absolutnie szczerze to walić styl, liczy się po prostu punktowanie i granie o ten środek tabeli. Jeśli chcemy stabilności i chcemy zacząć coś budować to najpierw trzeba wylać fundament a nie zaczynać od pierwszego piętra..
  • Odpowiedz
@MultiSamuelson: zgadzam się z Tobą w większości. Też podobnie myślałem kilka miesięcy temu o Brzęczku a teraz to w zasadzie czemu nie. Tylko jednak jestem za tym żeby sympatycznemu Panu Guli pozwolili dograć rundę. Dobrze mu z oczy patrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz