Wpis z mikrobloga

Pewnie tym wpisem wyjdę na mizogina lub wyznawcę blackpill, ale powiedzcie mi różowe paski jaki jest sens tworzenia filmików na tik toku jak Wi_sienka (podałem ten profil jako modelowy przykład, ale dotyczy to bardzo wielu kont).
Prawie każdy jej filmik wygląda tak samo – ubrana w ciasne legginsy wywija do tyłkiem do jakiegoś kawałka. Artyzmu w tym nie wiele. Przypomina mi to trochę koński targ. Tak długo będę kręciła tyłkiem i pokazywała swoje wdzięki aż w końcu napisze do mnie przystojny facet o urodzie alvaro, z sześcioma zerami na koncie.
Kobiety walczą by nie traktować ich przedmiotowo, ale 10 minut na tik toku wystarczy spokojnie by uznać że to nie faceci, ale kobiety same ustawiają się w kategorii przedmiotu, sex-lalki, wystawionej na licytacji i oczekujących kto da więcej.
Zapraszam do dyskusji – może ktoś przekona mnie że jest inaczej?
#logikarozowychpaskow #kiciochpyta #blackpill #tiktok
korkyx - Pewnie tym wpisem wyjdę na mizogina lub wyznawcę blackpill, ale powiedzcie m...

źródło: comment_1635792500cJPrmhjZD2nFK5fq1GFOOj.jpg

Pobierz
  • 34
@korkyx: Ile bym nie blokował, klikał że mnie nie interesuje dany tt z takimi tagami to i tak wciąż wyświetlają się różowe które nie mają niczego innego do pokazania niż swoją japę lub dupę. Podpiszą film z idiotycznym pytaniem, np co lubisz na kolację i naturalnie 15 sekund strojenia min do obiektywu. Tak mnie irytuje ta ich potrzeba atencji że głową mała. Czasem trafi się ciekawy content, ale tt to głównie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konopiapolska: Istnialaby od zawsze, pieniadz to tylko jedno z wymienialnych dobr. No i paradoksalnie prostytucja wychodzi duzo taniej niz stale zwiazki. Nie ja ten swiat wymyslilem. Ot luzne obserwacje.
@korkyx: Przecież to jest tiktok. Czego się spodziewałeś? Wyzwania kto najlepiej streści Prousta?

Chciałeś wyjść na mądrego, a tymczasem co najwyżej okazałeś się boomerem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@korkyx:

Kobiety walczą by nie traktować ich przedmiotowo, ale 10 minut na tik toku wystarczy spokojnie by uznać że to nie faceci, ale kobiety same ustawiają się w kategorii przedmiotu, sex-lalki, wystawionej na licytacji i oczekujących kto da więcej.


Problem jest w tym, że strasznie nadinterpretujesz i nie rozumiesz o co chodzi w przedmiotowym traktowaniu.

Problem z przedmiotowym traktowaniem polega na tym, jak postrzegasz kobietę tylko pod pryzmatem jej seksualności.

Czy
Zapraszam do dyskusji – może ktoś przekona mnie że jest inaczej?

#logikarozowychpaskow


@korkyx: Pomieszałeś różne kobiety. Ładne wiedzą że są ładne i korzystają z tego.
Brzydkie czują się przegrane i chcą im tego zakazać, jak z grid girls.
To są różne kobiety.