Wpis z mikrobloga

Pewnie tym wpisem wyjdę na mizogina lub wyznawcę blackpill, ale powiedzcie mi różowe paski jaki jest sens tworzenia filmików na tik toku jak Wi_sienka (podałem ten profil jako modelowy przykład, ale dotyczy to bardzo wielu kont).
Prawie każdy jej filmik wygląda tak samo – ubrana w ciasne legginsy wywija do tyłkiem do jakiegoś kawałka. Artyzmu w tym nie wiele. Przypomina mi to trochę koński targ. Tak długo będę kręciła tyłkiem i pokazywała swoje wdzięki aż w końcu napisze do mnie przystojny facet o urodzie alvaro, z sześcioma zerami na koncie.
Kobiety walczą by nie traktować ich przedmiotowo, ale 10 minut na tik toku wystarczy spokojnie by uznać że to nie faceci, ale kobiety same ustawiają się w kategorii przedmiotu, sex-lalki, wystawionej na licytacji i oczekujących kto da więcej.
Zapraszam do dyskusji – może ktoś przekona mnie że jest inaczej?
#logikarozowychpaskow #kiciochpyta #blackpill #tiktok
korkyx - Pewnie tym wpisem wyjdę na mizogina lub wyznawcę blackpill, ale powiedzcie m...

źródło: comment_1635792500cJPrmhjZD2nFK5fq1GFOOj.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@korkyx: to proste; bo lubimy atencję, komplementy...i znajdzie się wśród odbiorców takich tik toków grono ''fanów'', którzy będą wzdychać i słodzić a jej to podnosi to ego i samoocenę
  • Odpowiedz
@korkyx: treści na tiktoku są bardzo mocno personalizowane. U mnie jest to "baby fever" (pewnie dlatego że mam 29 lat, więc tak mnie personalizują) plus cleantoki, studytoki, które sama wymusiłam przez obserwowanie i lajki, bo lubię je oglądać.
Spróbuj omijać treści które są Ci proponowane i zwyczajnie zastąpią je inne. Wtedy zauważysz, ze jest ogrom ciepłych i wartościowych osób które robią treści.
  • Odpowiedz
@caslin: trudno mi się tu nie zgodzić, wbrew pozorom na tik toku pełno jest osób obojga płci które tworzą fajne filmiki, ciekawe lub z humorem. Co do powyższego mojego wywodu, byłem ciekawy czy istnieją różowe paski które też takie coś "razi"
  • Odpowiedz
@korkyx: też randomowo włączają mi się wśród typowych wyszukiwań gołoklatesy z tysiącami lajków, to normalne że ludzie lubią czuć się atrakcyjni i seksowni, a jak jeszcze da się to spieniężyć to w ogóle. Ale im szybciej zaczęłam przewijać je nie oglądając, tym rzadziej się zdarzają. Tych różowych machających biustem na filmikach jest naprawdę nieduży procent, po prostu AI je podsuwa, a inni niebiescy jeszcze podbijają popularność takiego filmiku. I się wydaje
  • Odpowiedz
@korkyx: no twój wpis jest seksistowski. Wychodzisz z założenia, że każda laska na tiktoku się uprzedmiotowia.
Serio typie piszesz, że każda kobieta mówi o tym żeby ich nie uprzedmiotowiac jednocześnie to robiąc? Wy to jednak jesteście puści
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Zdaje sobie sprawę że mój wpis ma takie wybrzmienie. Daleki jestem od generalizowania "że wszyscy"- pełno jest tam kobiet (pewnie nawet i większość) która ma filmy na poziomie. Ale uważam że filmy które nie mają na celu nic innego jak "koński targ" stanowią jednak pokaźny procent, i jestem ciekawy zdania kobiet (Twojego również) na ten temat.
  • Odpowiedz
@korkyx *mizoginiste pisz bigota bo to łatwiej odmienić. Nie wyjdziesz, gdybyś napisał: #!$%@? kobiety bo tak trzeba - to wtedy jak najbardziej. Kobiety wykorzystują swój seksapil od setek tysięcy lat. Powód jest prozaiczny i zarazem osamotniony; działa i daje im korzyści. Zaprezentowany feminoid, zasadniczo dziwka (walczę o odzyskanie epitetu) najprawdopodobniej sama chciała by mieć sześć zer na koncie dlatego kupczy ciałem. Dramat kobiety polega na tym że gdy założy normalne ciuchy, trochę
  • Odpowiedz
Daleki jestem od generalizowania "że wszyscy"

Kobiety walczą by nie traktować ich przedmiotowo, ale 10 minut na tik toku wystarczy spokojnie by uznać że to nie faceci, ale kobiety same ustawiają się w kategorii przedmiotu, sex-lalki, wystawionej na licytacji i oczekujących kto da więcej.


@korkyx: ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja tam sensu nie widzę, mogę tylko zgadywać, że chodzi jej o atencję, niektórzy ludzie mają mocną potrzebę,
  • Odpowiedz
@korkyx: No i jeszcze każda kobieta jest prostytutką, bo jak wejdziesz na roxę to obczaj ile tam jest kobiet, które oferują seks za pieniądze. Rozgryzłeś to.
  • Odpowiedz