Wpis z mikrobloga

@Dreamies931: Ja to bym ją #!$%@?ł z tego fame, bo odkąd ona jest i chwali Rozporka za jego ruchy to co gala jakieś typy z ksw walczą. Swoja droga widziałem jakiś wywiad jak mówiła, że ma propozycje z innych federacji i musi teraz porozmawiać z fame i zobaczyć co oni jej zaoferuja czyli pewnie będzie chciała wymusić rewanż z linkiewicz. Jak chce to niech idzie, bo ona tutaj potrzebna tak jak
@Dreamies931 Serio się śmiała z Sylwka że nie idzie mu w oktagonie? XD To tak samo jak średniej klasy zawodnik Premier League miał pojechać do nas na mecz B klasy, gdzie grają sami amatorzy i się wyśmiewać bo nie potrafią xD Sylwek to freak, nie trenuje całe życie i to jest strasznie smutne że ludzie nie rozumieją tego, tylko oceniają kogoś, bo samemu byli na sporej ilości treningów i myślą że są
@SPRAWDZANIE_IP: Widzę typ jest fanem kamiszkolandi XDDD Jak skomentowałem to co napisał pod swoim postem to mi usunął i odpisał jakieś brednie XDD Dobrali się z kamiszkolandią ona daje taki nick na insta żeby mieć widzów w twoim przedziale 8-12 lat, a jej ciśniecie linkiewicz za onlyfansa jest totalnym idiotyzmem skoro sama sie rozbierała dla CKM