Wpis z mikrobloga

Hej, ktoś może podpowiedzieć jak w to wejść? Przespałem bitcoina śmiejąc się z tego przy piwie z kumplami z informatyki w 2010. Równie rozsądnie obśmiałem burgera. Nawet jak na tym wtopię - trudno. Tylko ciężko mi się za to zabrać kompletnie od zera. Gdyby ktokolwiek, nawet w skrócie opisał co i jak to byłbym bardzo wdzięczny.
#burgerburn
  • 14
  • Odpowiedz
@DivusClaudius: kupujesz na binance walutę BNB, przesyłasz na portfel apki Trust Wallet, następnie przez aplikację TW wchodzisz na stronę poocoin i tam kupujesz

Przejrzyj tag, jest ogólnie wyjaśnione w większości
  • Odpowiedz
@DivusClaudius: kolega opisal wersje na telefon, wersja na pc: kupujesz na binance BNB, przelewasz na porfel pluginu do chroma Metamask, następnie przez strone Pancake swap kupujesz łącząc się z walletem, albo oglądasz wykres i ceny na poocoin też łącząc się metamaskiem.
  • Odpowiedz
@DivusClaudius masz konto na jakiejś giełdzie? Jak nie to powinieneś mieć plus do tego portfel np trust Wallet w sumie przez portfel można chyba kupić krypto.

Jak masz portfel to z nim związane jest sporo aplikacji do konwersji niszowych coinow. Najpopularniejsza to pancake swap. Tam wymieniasz bnb (waluta bazowa binance) na jej odpowiednik 1:1 Smart chain. Smart chain wymieniasz na burgera.

Burger jako nowa waluta musi być dodana ręcznie do pancake swapa
  • Odpowiedz
Plis nie róbcie taki wpisów: przespałem BTC, nieprzespie Burger. Jakkolwiek to może da zarobić, to za miesiąc już nikt nie będzie tego pamiętał.
  • Odpowiedz
@DivusClaudius: Nie. Kupujesz w binance, a trust to tylko portfel w którym trzymasz krypto. Pancake to taka aplikacja do wymiany tego co masz w portfelu na mniej popularne krypto/tokeny.

Byćmoże burger kiedyś będzie bezpośrednio na binance, ale wtedy jego wartość będzie x1000 jak nie więcej jak pieseł. Im wcześniej wchodzisz, tym większa trudność ale i lepsza perspektywa.
  • Odpowiedz
Przespałem bitcoina śmiejąc się z tego przy piwie z kumplami z informatyki w 2010.


@DivusClaudius: xDDDD Przej.bac najbardziej oczywista inwestycje 21go wieku i władować sie w g.wniane wyk0powe ponzi. Jak ty w ogole funkcjonujesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pepe_chad: A wiesz że wcale nieźle? Nie wiem, dla mnie w 2010 na pierwszym roku studiów nie była to najpewniejsza inwestycja. Ale i żadnymi rekinami biznesu nie byliśmy. Nie porównuje też tego do bitcoina, mówię że dwa razy przespałem taką akcję machając ręką na zasadzie ,,bo po co''. Raz z bitcoinem, raz z dogcoinem.
Teraz wrzucę tysiaka bo co mnie to boli? Najwyżej sie przepali. To nie tak że mam zamiar
  • Odpowiedz
  • 0
@antarhei połączyłem true Wallet z poocoin przez Wallet connect kodem QR
Wszystko powinno śmigać a dalej na poocoin wygląda na to że jestem nie połączony bo nie ma moich coinow.O co chodzi
  • Odpowiedz