Wpis z mikrobloga

1. Masz do pracy kilometr czy dwa? A może dla odmiany przejedziesz tę trasę rowerem? 5 dni dla "Zdrowia"!
2. Wejdź w buty drugiej osoby - spróbujcie rzeczy, które zazwyczaj robi druga osoba (obowiązki, hobby).
3. Zrób kolaż jesiennych zdjęć z wycieczki po lesie.

Pierwsze zadanie trochę samo się wykreśliło przez pracę zdalną, ale że zamiast roweru biegam to ruchu mi raczej nie brakuje. Na drugie zadanie zabrakło pomysłu, ale staram się próbować takich rzeczy poza wyzwaniem. Został więc temat numer 3.

Po moim okolicznym parku często biegam, jednak przez natłok codziennych obowiązków rzadko kiedy miałem czas się tam przejść i pospacerować. Korzystając z dzisiejszej pogody postanowiłem zabrać różową na spacer. Uzbrojeni w torbę orzechów w celu nakarmienia wiewiórek wybraliśmy się w bardzo uroczą wycieczkę, park o tej porze roku wygląda cudownie, a wiewiórek chętnych na orzeszki trafiło się o wiele więcej niż myślałem. Efektem tego moja galeria rozrosła się o ponad 100 zdjęć, więc ciężko było wybrać te które trafią do kolażu. Na pewno będę chodził tam częściej, fajna opcja dla rozluźnienia i odetchnięcia.

#mirkowyzwanie
jasio325 - 1. Masz do pracy kilometr czy dwa? A może dla odmiany przejedziesz tę tras...

źródło: comment_1635704632aF2gwrI9gzIvwtZzwdEKOb.jpg

Pobierz
  • 2