Wpis z mikrobloga

Zapłaciłem za towar z olx z góry miał być wysłany jakieś tydzień temu do paczkomatu . Oczywiście do mnie nie dotarł Kwota nie duża ale chodzi o zasady . Typiara raz odebrała fona a potem jużmnie zlewała . Chciałbym ją trochę postraszyć i wysłać smsa w którym wzywam.ja do oddania pieniędzy powołując się na jakieś zapisy z kodeksu karnego oraz że sprawę zgłaszam na policję. Co napisać w takiej wiadomości?? #prawo #olx #policja #zakupy
  • 15
via Android
  • 0
@basilur nie ma zamiaru się fatygować na bagiety bo kwota niewielka ale dla zasady jako zawistny polak chce ja tylko trochę postraszyć jeśli odda wplacam kase na jakąś zbiórkę
( ͡º ͜ʖ͡º)
via Android
  • 0
@TakiTaki mam na to wywalone bo nie informuje o tym organów ścigania, cel to tylko postraszenie typiary by nie nawijala innych na kase, jak wcześniej pisałem jak typiara odda kase wpłacam ją na jaką zbiorke i proszę nie szukaj sensacji na siłę
via Android
  • 0
@Profil_Internetowy specjalnie kolego powstrzymałem się od komentarza na gorąco. Sytuacja wygląda tak że3 dni temu wysłałem jej esa o treści : "informuje Panią ,że jeśli do 3 listopada nie dotrze do mnie opłacona przeze mnie przesyłka lub nie dostanę zwrotu pieniędzy zgłaszam sprawę na policję. " I wiesz co typiara nagle sobie przypomniała o mnie i przepraszając wyslala przesyłkę a ta dziś dotarła do mnie. Może jestem #!$%@? niepoważny ale czasem nie