Wpis z mikrobloga

Super skład. Widać Gula łapie się wszystkich wymówek jakich może, teraz znowu koronawirus na tapecie.

Już znamy wytłumaczenie na przegrane derby i odpadnięcie z Puchar Polski. Pewnie fani pana artysty ze Słowacji będą zachwyceni.

Dzisiejszy mecz tak realistycznie skończy się na 1:3 dla Płocka. Co najmniej jedna bramka Kolara..

Jak nie #!$%@?ą Guli po derbach to chyba już wszyscy pogodzeni z marazmem i ewentualnym spadkiem..
#wislakrakow #mecz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MultiSamuelson: Nie wiem czy dużo ludzi z tagu ma Cie na czarnolisto, ale chyba tak. Powiedz mi czego oczekujesz od drużyny i które miejsce chciałbyś żeby zajęła? Bo wg mnie potrzebujemy stabilizacji, przepracowania sumiennie przynajmniej 2 sezonów żeby z tych wszystkich grajków których mamy wydobyć tych najlepszych, porobić jakieś znaczące transfery i POZWOLIĆ CHOCIAŻ JEDNEMU TRENEROWI PRZEPRACOWAĆ WIĘCEJ NIŻ 2 SEZONY. Kloppa też byś zwalniał po tamtym sezonie bo nie zdobyli
@DEXTER2403: po hucznych zapowiedziach Cybermariana liczyłem walkę o chociaż 12 miejsce a jak Termalica się ogarnie to zaraz będziemy w strefie spadkowej. Od kilka lat już nie marzę o pucharach a od 3 lat chciałbym choć raz spokojne utrzymanie. Gula nie nadaje się na trenera Wisły i to jest fakt, zobaczysz po derbach..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MultiSamuelson: jaki jest Cybermarian każdy wie. Realia jednak są zupełnie inne. Nie ma co oceniać Guli po tak naprawdę kilkunastu meczach. Dajmy trenerowi przepracować 2 sezony. Chyba że faktycznie będzie realne zagrożenie, że możemy spaść z ligi, czyli będziemy w strefie spadkowej i będziemy tracić przynajmniej 3 pkt do wyjścia z niej... Ja przed sezonem nastawiałem się na walkę o utrzymanie, a jak na razie jesteśmy 4 pkt przed strefa spadkowa,