Wpis z mikrobloga

Polska jako naród to bardzo smutna historia. Zarówno kiedyś jak i teraz. Za rządy mamy ludzi którzy nie cofną się przed niczym, aby zdobyć władze. Są w stanie mordować, wykorzystywać innych ludzi i nie jednocześnie czerpać z tego radość i satysfakcję.
Z drugiej strony mamy bardzo dużą liczbę antyszczepionkowcow, którym wydaje się, że cała epidemia to spisek, lekarze nie mają racji, a to co wyczytają w internecie biorą za jedyną prawdę.

Nie wiem skąd w nas tyle nienawiści, zawiści, zazdrości i braku jakiejkolwiek empatii. Patrząc na to wszystko po prostu chcę się stąd wyjechać, uciec i nie mieć nic do czynienia z Polakami.
#covid19 #koronawirus #bekazpisu #bekazprawakow
  • 11
Za rządy mamy ludzi którzy nie cofną się przed niczym, aby zdobyć władze.


@OsamaPepe: polityka tak wygląda od tysiącleci

wydaje się, że cała epidemia to spisek


@OsamaPepe: bo to spisek

Nie wiem skąd w nas tyle nienawiści, zawiści, zazdrości i braku jakiejkolwiek empatii


@OsamaPepe: że strachu, a czy Tobie nie brakuje empatii?

Patrząc na to wszystko po prostu chcę się stąd wyjechać, uciec i nie mieć nic do czynienia
@MilionoweMultikonto no widzisz, nie jest to spisek i w tym jest problem, że brak jakiejkolwiek refleksji u ludzi co są przeciwko szczpieniom.

Powstrzymuje mnie to, że mam tutaj rodzinę, znajomych. Tutaj się wychowałem i swój kraj zawsze kocham i kochałem. Nie dla każdego ucieczka to jedyne rozwiązanie jakie widzi w życiu.
@MilionoweMultikonto po prostu się zastanawiam jak my jako naród znaleźliśmy się w takim miejscu. Popatrz tutaj ktoś jest fanem jednej opcji politycznej to nie można z nim juz porozmawiać, tak jesteśmy podzieleni i zacietrzewieni w tych swoich przekonaniach, że żadna rozmowa ja argumenty traci sens.
@OsamaPepe: przecież nie jesteśmy narodem wyjątkowym, pozostałe kraje mają tak samo, a wynika to z tego że niedouczony plebs daje się łatwo manipulować elitom. Partie przecież powstały po to by dzielić społeczeństwo żeby łatwiej się nim rządziło.
Ktokolwiek popiera partie ten popiera wewnętrzne podziały.
A gdy niedouczenia ludzie są podzieleni to się kłócą i biją zamiast rozmawiać.

Jeżeli chcesz naprawić świat to napisz na pw
@MilionoweMultikonto tak zgadzam się z Tobą w tej kwestii w 100%. Nie mam jakichś możliwości/pomysłu jak naprawić świat. Jedyne chyba co mogę polecić to po prostu starać się nikogo nie obrażać w dyskusji, może wtedy jakoś ta polaryzacja będzie maleć i ludzie zaczną przynajmniej rozmawiać mając odmienne poglądy.
@OsamaPepe: przy okazji, jakie miałbyś zdanie o kimś kto wyraża się tak nieprzyjemnie?

niemniej jednak są nieudacznikami i w duzej mierze wyborcami pisu, którzy sprzedali Polskę ( ͡º ͜ʖ͡º). Pluję na ten plebs i czekam aż inflacja bardziej wyj.. i nie będą mieli co zręć :)))
@OsamaPepe: Ale każdy kraj i każda polityka jest nastawiona na zdobywanie władzy wszelkimi środkami najczęściej brudnymi i nie jesteśmy tutaj żadnym wyjątkiem na tle innych państw tak po prostu działa polityka( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MilionoweMultikonto ja nie jestem święty, piszę w internecie to co pisze. Patrzę potem i nie mogę na to patrzeć jaka się ze mnie wylewa nienawiść i pogarda. Mnie też to gdzieś tam dotyka i nie potrafię być ponad to. Natomiast czasem też staram się zrozumieć i nie oceniać ludzi. Zwłaszcza, że naprawdę ciężko mi próbować zrozumieć ludzi co głosują za pis'em.