Wpis z mikrobloga

Czy to ja jestem jakiś upośledzony czy ten bank? Założyłem sobie konto skuszony promocją, dostałem kartę, nie działają płatności zbliżeniowe kartą xD (karta aktywowana, płatności zbliżeniowych nie da się włączyć). Wysłana wiadomość że nie mam możliwości płacenia zbliżeniowo parę dni temu, na razie cisza (w innym banku miałem odpowiedź i naprawienie problemu w godzinę, tutaj już 3 dni nic)
Czy ten bank daje jakieś karty sprzed 20 lat niemające możliwości zapłacenia zbliżeniowo?
Czekam aż dostanę te 150zl i spierdzielam z tego banku xD
#pekao
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blomex: Z tego co pamiętam musisz raz zapłacić normalnie wpisując pin i dopiero wtedy aktywują się płatności zbliżeniowe, ja tak przynajmniej miałem, ale też żadnego info o tym nie mogłem nigdzie znaleźć, z ciekawości raz zapłaciłem w ten sposób i już potem działało
  • Odpowiedz
@onamatopeja: ja właśnie zapłaciłem już raz normalnie chyba w środę, potem w piątek chciałem zbliżeniowo i zonk - nie da się xD
W limitach mam opcje włączenia 'platnosci zbliżeniowych do 100zl' ale jak to przesuwam i autoryzuje, to po ponownym wejściu znowu są wyłączone xD
  • Odpowiedz