Wpis z mikrobloga

@revoolution: wiesz co znaczy asertywność? czy pierwsze co ci do głowy przyszło?
Jesteś hipokrytą zwyczajnym,nazwałeś ten post bezsensownym,pisząc na swojej tablicy jeszcze bardziej bezsensowniejsze,to jest idiotyzm i hipokryzja a nie wyrażanie własnego zdania(asertywność)
zrozum,że plusy na tym #!$%@? portalu ci nic nie dają,odejdziesz od kompa i żadnych z tego korzyści w realnym życiu nie masz,nie musisz być dla innych burakiem i chamem
  • Odpowiedz
@revoolution: zostawiam te dyskusje z takim zakończeniem,jak ktoś to przeczyta to wszystko będzie wiedział,jesteś po prostu tępy,nie docierają do ciebie argumenty,nie umiesz prowadzić dyskusji,nie jesteś ani troche asertywny,błagam nie torturuj innych swoim istnieniem,przemyśl swoje zachowanie i się zmień xD
  • Odpowiedz
@cotusiewpisuje: po 1 to ty się do mnie o coś #!$%@?, więc mógłbym po prostu cię olać i nie zwracać uwagi, ale jak widzę jakie robisz tu z siebie pośmiewisko, to aż przykro tego nie ruszyć.

po 2 jakim prawem #!$%@? się do mnie, bo co, bo mam #!$%@? inne zdanie niż ty i śmiałem wrzucić śmieszny obrazek, który na dodatek polubiło 500 typa, ich też weź wystalkuj i się #!$%@?
  • Odpowiedz
@revoolution:
"który na dodatek polubiło 500 typa"
twój problem jest taki,że chodzisz za tłumem i nie masz swojego zdania,jak coś ma dużo lajków to jest prawidłowe zawsze tak?

Zrozum,nie #!$%@? się bo masz inne zdanie niż ty,#!$%@? się,bo poddajesz wartościowaniu czyiś wpis i uznajesz,że nikogo go nie interesuje,pomimo,że takich samych wpisów na swoim profilu masz 2 tysiące,dlaczego to robisz? Ja #!$%@? sie do ciebie takim samym prawem jak ty #!$%@? się
  • Odpowiedz
@cotusiewpisuje: ja ci tylko uświadamiam, że ludzi których to obchodzi jest tyle samo co tych którzy mają na to #!$%@?, więc odpuść sobie bo zachowujesz się tak jakbym co najmniej wyruchał ci matkę i chwalił się tym na wypoku, a ja tylko napisałem, że mam to w dupie ^^ a no i spróbuj sobie Kiełbasiaka od JBB Bałdyga to trochę spuścisz z tonu, smakuje jak swojska ze wsi
  • Odpowiedz
@cotusiewpisuje: a jakbym chodził za tłumem to bym nie wrzucał takich postów, więc się zdecyduj - czy ja idę z za tłumem i szukam atencji czy w końcu deprecjonuje wpisy innych użytkowników, bo już #!$%@? się pogubiłem - albo w te albo we w te
  • Odpowiedz