Wpis z mikrobloga

#afera @wykop @moderacja usunęli moje znalezisko, w którym prosiłem o wykopanie informacji, które zostały usunięte z serwisu w związku ze zbanowaniem jednego użytkownika, a które uważam za bardzo ważne. Chodziło o to, że Dariusz Joński głosował za cenzurą Internetu, a @un0um3 przejął jego domenę DariuszJonski.pl i informował tam o tym fakcie.

Moderacjo, proszę o przywrócenie mojego znaleziska, ponieważ nie uważam, żebym w jego treści złamał w jakikolwiek sposób jakikolwiek punkt Waszego regulaminu. W przeciwnym wypadku bardzo proszę o wyjaśnienie, na czym polegało moje niezgodne z regulaminem działanie.

Mało mnie interesuje za co poleciał user @un0um3. Fakt jest taki, że w moim znalezisku żadnego nawoływania do nienawiści nie było, a jedynie prośba o wykopanie informacji dot. procederu, jaki na sumieniu ma Dariusz Joński.

Link do usuniętego znaleziska, które leciało na główną z płomieniem: https://www.wykop.pl/link/6341241/z-wykopu-usunieto-2-wazne-znaleziska-o-dariuszu-jonskim-glosujacym-za-cenzura/

#moderacjacontent #polska #internet #moderacjacontent #acta2 #stopacta2 #cenzura
moby22 - #afera @wykop @moderacja usunęli moje znalezisko, w którym prosiłem o wykopa...

źródło: comment_1635613106CsOC5XligX5qUpM01UkpC6.jpg

Pobierz
  • 10