Wpis z mikrobloga

ZNALEZISKO NA TEN TEMAT: Z Wykopu usunięto 2 ważne znaleziska o Dariuszu Jońskim głosującym za cenzurą!

Bardzo proszę o wykopanie tego na główną, żeby informacja o "zasługach" Jońskiego nie zniknęła bezpowrotnie z Wykopu!

Long story short: Użytkownik @Un0um3, który miał bardzo fajne hobby, polegające na przejmowaniu domen internetowych polityków, którzy zaspali i ich nie przedłużyli, dostał dziś na Wykopie permbana. Nie mam pojęcia za co i nie wnikam w to. Skutkiem ubocznym i czymś, co powinno podlegać najwyższej krytyce jest jednak fakt, że cała jego wcześniejsza aktywność (m.in. wpisy, komentarze) na portalu również została wykasowana.

Włączywszy jego dwa ważne znaleziska o tym, jak to przejął domenę po Dariuszu Jońskim i umieścił tam informację na temat pewnego głosowania w Sejmie, którego po dzień dzisiejszy z pewnością wstydzi się Dariusz Joński (dotyczące przepisów, które wyposażyć miały organy władzy w uprawnienia oraz narzędzia służące do nakładania blokady dostępu do określonych zasobów internetowych) oraz o tym, że Dariusz Joński bezprawnie domagał się usunięcia treści, które @Un0um3 umieścił na SWOJEJ WŁASNEJ domenie.

#polska #internet #moderacjacontent #acta2 #stopacta2 #cenzura #mikroreklama
moby22 - ZNALEZISKO NA TEN TEMAT: Z Wykopu usunięto 2 ważne znaleziska o Dariuszu Joń...

źródło: comment_16356121562luCCUg4D4i1tyooHmlTxM.jpg

Pobierz
  • 3
@wykop @moderacja usunęli moje znalezisko, w którym prosiłem o wykopanie informacji, które zostały usunięte z serwisu w związku ze zbanowaniem jednego użytkownika, a które uważam za bardzo ważne. Chodziło o to, że Dariusz Joński głosował za cenzurą Internetu, a @un0um3 przejął jego domenę DariuszJonski.pl i informował tam o tym fakcie.

Moderacjo, proszę o przywrócenie mojego znaleziska, ponieważ nie uważam, żebym w jego treści złamał w jakikolwiek sposób jakikolwiek punkt Waszego regulaminu. W