Wpis z mikrobloga

Kilka tygodni temu miałem przyjemność zagrać w Tormented Souls - niezależną produkcję będącą wspaniałym hołdem dla klasycznych survival horrorów z ery pierwszego PlayStation.

Zarazem skłoniła mnie ona do drobnej rozkminy: co sprawia, że survival horror jako gatunek działa? Zapraszam na seans i mam nadzieję, że materiał przypadnie Wam do gustu. (ʘʘ)

A Wy lubicie growe horrory czy boicie się w nie grać? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#gry #horror #tormentedsouls #residentevil #silenthill
adszym - Kilka tygodni temu miałem przyjemność zagrać w Tormented Souls - niezależną ...
  • 5
@Mega_Smieszek: Grę w wersji PC możesz kupić chociażby na Steam i GOG. W przypadku konsol gra w wersji cyfrowej jest póki co dostępna tylko na PS5, ale w lutym 2021 będzie też dostępna na PS4 i Xboksa.
@adszym: Chyba chciałeś napisać, że na stare konsole będzie dostępna w lutym 2022 ;) Lubię survival horrory i właśnie zauważyłem, że wszyscy zachwalają tę produkcję. Właśnie kupiłem steamowy kluczyk, wkrótce biorę się za ogrywanie tylko najpierw muszę dokończyć Resident Evil Village ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mega_Smieszek: Na Gamivo z kodem zniżkowym 'zombie' klucz steamowy jest dostępny za kilkanaście złotych, właśnie nabyłem: https://lowcygier.pl/keyshopy/halloween-sale-w-gamivo-kod-znizkowy-50-rabatu-ponownie-dostepny/