Wpis z mikrobloga

mirkowyzwanie

1. Robótki ręczne, przygotuj się na jesień zrób własnoręcznie: szal, czapkę oraz koc.
2. Zaproś bliską osobę na wyjście związane tematyką z jego/jej hobby (wystawa tematyczna w muzeum, kino, teatr, pokaz, zlot, etc.)
3. Zorganizuj wycieczkę do Parku Narodowego - zrób relację fotograficzną

Przez chwile zastanawialem sie nad jedyneczka, ale upadlo, przez chwile nad dwojeczka, ale aktualnie grasuje na codzien z dala od bliskich osob, a ziomkow z kursu oficerskiego nie bede zapraszal na wystawy, bo to pedalskie :))) no offence ofc. Tak ze zostalo zorganizowanie wycieczki do Parku Narodowego. Przyjalem karkolomna dosyc teze, ze zorganizowanie jednoosoboowej wycieczki wyczerpuje znamiona przestepstwa w wystarczajacym stopniu. Jako ze co tydzien zjezdzam z Gdyni do Polic, "po drodze" mam Bory Tucholskie i Slowinski Park Narodowy, ale ze w Tucholi mam ziomeczka, ktory aktualnie jest na statku, to Bory moga jeszcze poczekac :)
Takze tego... Niech obrazy przemowia za mnie. Generalnie bedzie duzo piachu, miejsce jest przeswietne, i raczej bardzo fotogeniczne, ale ja po prostu cykac ich nie umiem. Na zywo wyglada to wsztmystko super, na telefonie srednio, ale moze na kompie bedzie wygladalo jakos ladniej. Elo :)
extraordinary_seaman - mirkowyzwanie

1. Robótki ręczne, przygotuj się na jesień zr...

źródło: comment_1635571480WJ0KpTXQgRF87PJty0Lock.jpg

Pobierz
  • 44