Wpis z mikrobloga

@MistrzPatelnii: A tak poważnie jak często się trafiają jakieś bugi? Przeszedłem dawno bo zaraz po premierze, z niektórych bugów pośmieszkowałem srogo, ale ogólnie bawiłem się nieźle. Najgorzej wspominwm zakończenie ale fabularnie wolałbym jeszcze inne opcje do wyboru. Więc ogólnie to na ile naprawili?
@Keris jedyne bugi to jakies lewitujace przedmioty typumtelefon/papieros zostajace po npc z ktorymi sie rozmawialo. Plus po ostatniej latce na mapi zostaja samochody ktore sie wezwalo wiec przy dluzszych sesjach jak jezdzisz po miescie to co i rusz trafiasz na swoje autko blokujace drogi ;p
@MistrzPatelnii: to masz fuksa, bo ja przy prwmierze nie mogłwm niektórych questów dokończyć. I to w early gamie, do zakończenia skryptu postać spawnowała się za oknem. Kilkadzesiąt razy z rzędu. Bez zabicia dowódcy Jack nie chciał wejść do windy a nawet jak go po męczarniach wepchnąłem to i tak to nie miało znaczenia. Nie wyobrażasz sobie tej ulgi jaką odczułem jak ten tępy bot zdechł, wreszcie spokój xD

Jako hack'n'slash może
@MistrzPatelnii: no i gitara. Ja sam gram od jakichś dwóch tygodni na xboxie, pojawiają się błędy ale typu że ktoś je z niewidzialnej miski albo odbiera niewidzialny telefon, nic wpływającego bezpośrednio na rozgrywkę. Samą grę uważam za niezłą, jedynie misje poboczne w większości (może ja nie trafiłem na inne) polegają na tym samym: jedź - zabij ludzi - zabij bossa/ukradnij coś, trochę mi brakuje w tych misjach pobocznych czegoś ciekawego no
@MistrzPatelnii: grałem od premiery na gołym PS4. Bugi były w typie szybszego wypuszczenia powietrza nosem. Jedynym widocznym problemem były zawieszki, ale było ich może 10 na całe przejście gry. Muszę sobie jeszcze raz zagrać po roku i tych wszystkich usprawnieniach.
@SmakoszKotow: Z drugiej jednak strony kompilacje bugów w sieci zawsze pokazują gry bardziej zbugowane jako gry z jakimś wyjebiście śmiesznym bugiem trafiającym się co minutę grania. Grałem w Wiedźmina 3 po naoogladaniu się takich kompilacji i okazało się, że w ciągu 140h gry miałem 2 bugi. Dosłownie 2. Myślę, że OP jak i wielu ludzi mogło tak mieć z CP2077, ale internauci zrobili zbyt duży lincz. CDP zasłużył na bęcki za
Ja przed zakupem PS4 naczytałem się, że pad jest bardzo niewygodny i po niedługim graniu nadgarstki i palce bolą. Po kupieniu grałem czasami cały dzień i w żadnym momencie nie czułem dyskomfortu i nie wiem co to ból. Gdybym sugerował się opiniami z neta to nigdy bym niczego nie kupił i nie poszedł do żadnej pracy.
Też tak myślałem z początku. "Może nie jest tak źle jak mi się wydawało", no ale jest. Przy premierze trochę się łudziłem, że może coś poprawią, przywrócą powoli wycięty content, a wyszło jak wiadomo. Niby człowiek wiedzioł ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wg mnie nie da się tej gry naprawić, i nie chodzi mi już nawet o te bugi. Gra jest nijaka, 2 razy spróbowałem i wylądowała w