Wpis z mikrobloga

@Khaine: No typie, sam najpierw robisz fikoła i używasz jako argument klasycznego "a u was biją murzynów" to ci odpowiadam że nie do końca. xD I ja nie rozgrzeszam Konfy bo to też głównie zjeby (szczególnie narodowcy), ale faktem jest to że to Lewica jak na razie realnie szkodzi Polakom jeśli dochodzi do ważnego głosowania, a nie Konfederacja która jest niszową partyjką i która nic nie może zrobić.

I to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sumistrz5: Nie dziwi mnie to. Szury z Lewicy nienawidzą reszty głównej opozycji nazywając ich "libkami", więc nie mają oporów żeby nawet polizać odbyt PiSowi na pohybel "libkom". Poza tym to socjaliści, którzy chcą #!$%@?ć podatków ile wlezie, więc takie ustawy im nie przeszkadzają. Nie obchodzi ich to, że ta kasa nie pójdzie na klasę robotniczą tylko do kieszeni pisowskich oligarchów xD Z tak skłóconymi opcjami politycznymi nie ma najmniejszych szans
  • Odpowiedz
Nawet gdyby każdy z Lewicy zagłosował przeciw to ta ustawa by przeszła,

byłoby 219 głosów za i 217 przeciw, więc Krzysiu #!$%@? głupoty.


@mel0nik: Właśnie że nie prawda, w ostatniej kolumnie masz baranów którzy w ogóle nie głosowali. Gdyby każdy z lewicy a było ich 47 oddał głos przeciwny to byłoby 219-220.

Najlepsze że 2 z konfy także nie głosowało.
  • Odpowiedz
@Sumistrz5 Z tego co kiedyś czytałem to wódka w 2010 była tańsza niż w 2000.

Pomijając jeszcze wzrost inflacji to 1,50zl to nie jest drakońska podwyżka porównując jak przez lata zdrożały fajki.

Chociaż żeby to jeszcze faktycznie przeznaczali na służbę zdrowia nie rozdawnictwo....
  • Odpowiedz