Wpis z mikrobloga

Czyli ciężarówki "anty lgbt - ratunku, faszyzm", a "anty kościelne i tradycyjnej rodziny - cacy, haha"?

Ludzie, żyjcie sobie swoim życiem i nie szukajcie na siłę podziałów. Problem dzisiejszego świata jest taki, że do wielotysięcznych grup ludzi, chcecie przypinać łatki.
Jedni by chcieli, żeby inni uważali, że każdy gej to pedofil, drudzy że każdy ksiądz to pedofil.
Walka na polu najprostszych instynktów, czyli "ochrona dzieci", a obrywają na tym tylko normalni księża i normalne osoby lgbt i taka jest prawda.

Daje oryginalne tagi:

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekaznarodowcow #konfedepis #mimowszystkoduda #konfederacja #4konserwy.RU #neuropa #bekazkatoli #lgbt
Pobierz
źródło: comment_1635506665HphZTLHRvAGOYPHBFqVZ7f.jpg
  • 25
@KOLEGAMAMY: Sam byłem niejednokrotnie świadkiem pobicia chłopaków za to, że wyglądali na homoseksualnych. Poza tym to nieprawda, że Polska jest krajem, gdzie duża część ludzi jest uprzedzona do osób homoseksualnych? nie rozumiem czemu tak bardzo próbujemy na siłę robić z Polski tolerancyjny kraj. Jaki na przykład ty masz cel w obronie Polaków w tej mierze? Czy przeciętny Japończyk musi za wszelką cenę bronić Japonii, bo ta jest skrajnie nietolerancyjna dla osób
@KOLEGAMAMY: Opis sytuacji: wracałem sobie do domu około pierwszej w nocy i 3 typków kołyszących się jak gibony mnie minęło. Jako, że trochę się boję takich ludzi to szerokim łukiem starałem się ich ominąć. Z naprzeciwka szedł chłopak. Tak na oko 25 lat. Widać było z kilometra, że nie jest hetero, bo tak specyficznie szedł (wręcz stereotypowo jak na geja). Być może nie miał instynktu samozachowawczego, bo on ich nie ominął
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PoIand:

Mamy dwie ciężarówki:
Jedną z tekstem, że pedofilów najłatwiej spotkać w kościele i tradycyjnej rodzinie.
Drugą z tekstem, że homoseksualiści odpowiadają za x (większość) przypadków pedofilii.

Wiesz, jaka różnica jest między tymi dwoma ciężarówkami? Na tej pierwszej widnieje fakt i jest odpowiedzią na ciężarówkę numer dwa, na której widnieje kłamstwo.

Wg badania z zeszłego roku, 47% Polaków uważa, że osobom LGBT należy się społeczna akceptacja. To poniżej unijnej średniej.
@PoIand Dlatego rozumiem Brauna mówiącego o batożeniu, uzasadniając tym, że lewica przekracza kolejne granice skur....stwa. Tutaj jest to samo. Brzydzę się takim sku...niem się, że innym się wytyka furgonetki antylgbt, a sami propagują antychrześcijańskie furgonetki.