Wpis z mikrobloga

U was w korpo też co chwilę zmienia się lider albo nazwa zespołu? U mnie przez 4 lata co chwilę robią jakieś "impruwmenty" i łącza jedne zespoły z drugimi, potem rozdzielają, team leaderów też przenoszą po różnych zespołach. Zespół robiący ciągle to samo miał po drodze z 5 różnych nazw. Każda zmianę ogłasza sie jakby to był co najmniej kolejny Nowy Ład. A w rezultacie każdy ma wrażenie że jest gorzej niż było.

#korposwiat #korpo
  • 7
@Fosfofruktokinaza: Przez 3 ostatnie lata było z 5 "wielkich zmian" strukturalnych. Powstawały coraz to nowsze dziwne komórki wewnątrz organizacji z jeszcze dziwniejszymi skrótowcami. Wpływ na moją codzienną pracę? Znikomy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fosfofruktokinaza: U mnie to samo. Mieliśmy w teamie 3 osoby a roboty na minimum 5, ale VP mówi, że nie można zatrudnić więcej, bo nie ma budżetu w tym roku. Jak problem został rozwiązany? Połączyli nas z innym 2-osobowym zespołem któremu wszystko się sypie, mają koszmarny dług techniczny z którym nie mają kompetencji żeby sobie poradzić i z którego ostatnio dodatkowo odeszła jedna osoba i przydzielili nam nowego nie-technicznego managera, bo