Wpis z mikrobloga

  • 41
Te "małe frytki" kosztowały 3.50.
Nic nie było podjadane przed zrobieniem zdjęcia. Tego coleslawa też nie. Było go oryginalnie pół naparstka.

W burgerze ("klasyk", 21zl) znalazł się jeden biedny fragment liścia sałaty lodowej i plaster pomidora I ogórka.

Bulki I frytek nie próbowałem bo #keto ale rzekomo nie wyróżniające się.

Beef Burger zwycięska. No tak średnio polecam szczerze mówiąc i więcej tam nie pójdę. Jedyne co na plus że realizacja była szybka (pusty lokal) #wroclaw #jedzenie71
puexam - Te "małe frytki" kosztowały 3.50.
Nic nie było podjadane przed zrobieniem zd...

źródło: comment_1635495940SgpYVZbG8Mcqq61PJwPVwR.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@puexam: Kruci dziwne to, zawsze tam był top burgerek w mieście i szczerze polecałem, ale w sumie dawno nie byłem - może jakaś zmiana właścicieli/obsługi czy coś? Smuteczek że się stoczyli.
Na Zwycięskiej też Burger Spot jest(był?) spoko.
  • Odpowiedz
@puexam no kurde stary. W menu jest 22 różnych burgerów, wybrałeś najtańszego klasyka, który ma wypisane co zawiera. Ile tej sałaty byś chciał? Mało tego nie ma w menu wspomniane w ogóle o coleslawie, ani frytkach więc to już w ogóle jak dla mnie dobra opcja, bo dorzucili coś za darmo. Gdzie po zamówieniu klasyka dostajesz więcej? Serio pytam
klokupk - @puexam no kurde stary. W menu jest 22 różnych burgerów, wybrałeś najtańsze...

źródło: comment_1635499197AGzaVviqGvJLwiVZwokrRf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@puexam o #!$%@?, doczytałem że frytki osobno kupiłeś, co do frytek zwracam honor, chociaż wszędzie kosztują 2 razy więcej i dostaje się 2 razy więcej więc tu pewnie ilość/cena na tym samym poziomie co wszędzie indziej.

Chodzi mi o to że biorąc klasyka podstawowego w każdej burgerowni chyba dają po jednym plasterku, bo właśnie taki ma być, niewypchany, więc nie oczekiwałbym więcej
  • Odpowiedz
@Meritneit: co do pustki w lokalu to prawda też taka że była godzina 16:30 więc to może usprawiedliwia.

@Spadowa_mam_robote: nie wiem może żeby był jednak przynajmniej cały liść sałaty lodowej, tak sobie myślę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbym wiedział to bym ze swoją lodową przyszedł :P. Frytek było na oko mniej niż w małej porcji w wiodącym fast foodzie. ¯\(ツ)_/¯

@shinX: co do mięsa i ogólnego smaku zastrzeżeń w sumie nie mam (kotlet był mniejszy od bułki ale chyba by się wygodnie jadło tak ogólnie) ale nigdy nie mogę przeboleć jak płacę za coś raczej normalną stawkę a jak widzę że przyoszczędzono na tym co dostaję. Trochę tak jak kupuję tortillę w której w środku zmieściłoby się śmiało dwa razy więcej środka. Jak dla mnie była topka a stał się średniakiem jakich trochę mamy w mieście. Moa ltd i może soczewka (dawno nie byłem) to liderzy już od dawna a wszyscy się od nich niech się uczą :(
@klokupk: I nie nie chodzi o to że kupiłem coś z dołu menu. Mówisz że gdybym kupił opcję za 30 złotych to bym dostał więcej ten głupiej sałaty? :P Tak jak kupuję samochód w wersji podstawowej to mam nadzieję że będzie w
  • Odpowiedz
Jak dla mnie była topka


@puexam: Coś kręcisz, bo wpis brzmi jakbyś był pierwszy raz w życiu i stanowczo odradzał. Tam normalnie jest kontakt z kucharzem, więc jakbyś się odezwał, to nawet zrobiłby Ci burgera keto w cholernie wielkiej porcji sałaty.

Narzekasz na smaczny coleslaw, który dali ZA DARMO? Trochę śmieszne.
To że mała porcja mniej się opłaca niż duża, to normalne w gastronomii/spożywce.
  • Odpowiedz
@puexam: Ich porcje frytek są małe, to fakt. Natomiast darmowy colesław zawsze mam (na wynos) prawie pełny.
Same burgerki - top w tej części miasta. Oni i Grill Brothers.
I co ważne - jako jedni z nielicznych nie dają sezamu na bułki, tylko siemie lniane (ważne dla alergików).
Weź następnym razem Kozę albo Don Gonzales i wyjdziesz wniebowzięty.
  • Odpowiedz
@puexam: ten burger to najgorsze gówno co spotkało wrocław, wolę iść do mcdonalda na podwójnego ostrego mcroyala za jakieś 18 zł i bije ich to na głowę. Burgery top we Wro to Soczewka i Ltd. Nawet Burger Spot który jest po drugiej stronie ulicy ich bije na głowę, lepsza bułka bo maślana i mięso bardziej soczyste.
  • Odpowiedz
Kurde, jeszcze kilka miesięcy wstecz była to najlepsza burgerownia w tej części miasta. Niestety od jakiegoś czasu ceny poszły w górę, a jakość drastycznie spadła, to fakt. I te tyci fryteczki
  • Odpowiedz