Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 325
@bylemtam: ja już 10 miesięcy na emigracji, minęło szybko. Jednego żałuję - że nie wyjechałem wcześniej. Wiadomo że jak na Niemcy nie zarabiam kosmicznie - brak języka, kwalifikacji, wykształcenia itp ale to co mam wystarcza mi na wszelkie zachcianki + odkładanie co miesiąc. Na dodatek ZERO stresu w pracy. Wyjazd był najlepszą decyzją w moim życiu. Niech i Tobie się poszczęści, czego życzę Ci z całego serca miras
  • Odpowiedz
@bylemtam: Emigracja nie jest dla każdego, ale wiadomo, każdego sytuacja życiowa jest inna wiec nie można oceniać. Ja niedługo wracam, ale Tobie życzę jak najbardziej powodzenia :) żyć tak żeby być szczęśliwym to najważniejsze
  • Odpowiedz
@obserwatorrr: Ok, rozumiem, ze hajsik lepszy. Starcza na spokojny polski zywot nawet z najnizszej krajowej. No ale z tym, ze stresu w robocie mniej to sie nie dziw, w polsce jak bys robil gownoprace do kotrej nawet jezyka znac nie trzeba to tez bys sie nie stresowal.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@KrzaczekPl: focus 2012
@obserwatorrr: pamiętam jak wyjeżdżałeś. Tak samo mówiłem 7 lat temu jak pierwszy raz jechałem. Nigdy nie wrócę, zostanę na emigracji na zawsze. Rok temu wróciłem do polszy. Może to nie był jakiś wielki błąd. Ale pieniędzy jest za mało żeby godnie żyć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@obserwatorrr: Ok, rozumiem, ze hajsik lepszy. Starcza na spokojny polski zywot nawet z najnizszej krajowej. No ale z tym, ze stresu w robocie mniej to sie nie dziw, w polsce jak bys robil gownoprace do kotrej nawet jezyka znac nie trzeba to tez bys sie nie stresowal.

@ZastepcaPomocnika: ale za gównoprace bym nie dostał wynagrodzenia pozwalającego na godne życie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yolow71: początkowo przez agencję (agencja była ok i nie lecieli w uja) a po pół roku przejął mnie już bezpośrednio zakład pracy. Musiało minąć pół roku, wcześniej się nie dało.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@shelby0153: a i owszem, ale widocznie dobrze trafiłem, skoro odbiegam od minimalnej. Zresztą w DE jest tyle pracy tego typu, że tylko głupi by wziął robotę pickera ze stawką godzinową zamiast stałego miesięcznego wynagrodzenia
  • Odpowiedz