Wpis z mikrobloga

4 dni wystarczyły by przypomnieć sobie czemu wyjechałem do tej Holandii ponad dekadę temu.


@Greensy: Czy chodzi brak dostępu do dobrej jakości narkotyków? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikau: u mnie synchronizator 2 biegu, trzeba z siłą i trzymać aby weszła dobrze 2 bez skrzeczenia. Stało się to po kilku razach jak bieg nie wszedł. W sumie było gorzej ale jakoś się ułożyło i da się jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bylemtam: zaraz mi 10 lat stuknie w UK, co lecę to odrazu dostaje kubeł zimnej wody na głowę jak ten co patyk podnosi patrzy na mnie spod byka, już mnóstwo razy usłyszałem "po co pan przyleciał" zamiast "jaki jest cel wizyty" to są detale których ludzie mieszkający w Polsce nie zauważają bo jest to dla nich codzienność, uśmiechanie się bez powodu do obcych ludzi w Polsce nie występuję patrzą sie na
  • Odpowiedz
@doodcinki: XD tak tak, bo życie w UK jest przecudowne.. Zwykłe #!$%@? neptyków, którzy nie byli w stanie sobie poradzić i godnie żyć w Polsce, więc #!$%@? na magazyn do uk, bo po angielsku ani be ani me ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mówię, że wszyscy, ale większość właśnie tak wygląda. Wyjeżdża i robi w takiej robocie, na którą taki niemiec czy anglik pluje i nie bierze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dge22: nie jest przecudowne ale w porównaniu do Polski jest przepaść w traktowaniu pracownika przestrzeganiu czasu pracy czy chociażby typowych warunkach pracy , chociaż ja akurat nie mam na co narzekać, z językiem też nie mam żadnych problemów, na magazynie pracowałem max miesiąc i to też jakoś na początku zanim załapałem co i jak tutaj wygląda i co chcę robić, bardzo generalizujesz, Anglicy nie chcą w ogóle pracować a nie plują
  • Odpowiedz
@Evo6: sprułeś się do randoma z neta nie znając szczegółów. Typowe... Nie pracuje w branży typowo budowlanej. Jestem stolarzem meblowym. 6dni w tygodniu po 10h x 215NOK + 95 netto diety. Mieszkanie zapewnia pracodawca. Matematyke pozostawiam Tobie :)
  • Odpowiedz