Wpis z mikrobloga

Tak sobie patrze na ig pj i chlop sobie przypisuje wszystko co sie stalo. Typ, ktory mogl udupic gurala ot tak, siedzial cicho jak #!$%@?, a teraz przychodzi na gotowe i mowi, ze to on.
Taki maly apel: szanuj prace innych, bo ktos sie #!$%@?.
Tak sie bales, ze ktos doniesie o tym filmiku:) W pewnym momencie gural kazal swoim shoterom wrzucac twoj przekaz do polskiego rzadu. Prawie wszystkie poznikaly.
Jestescie siebie warci. Jeden i drugi ma problem z dysponowaniem pieniedzmi, robi wlasnej rodzinie syf i obaj sa klamcami.

#!$%@? zrobiles. Co najwyzej mogles udostepnic ze 2 filmy Karolowi ale nie masz prawa mowic, ze to ty. Wara.
#gural
W.....s - Tak sobie patrze na ig pj i chlop sobie przypisuje wszystko co sie stalo. T...
  • 10
@Rafonixkozak2008Pl: no mozna sie #!$%@?. Znam tu osoby, ktore poswiecily w #!$%@? czasu na zajecie sie plastusiem, a ten teraz nagle wielki wojownik. Sam wiem ile czasu na to poswiecilem. Zanim pojawila sie afera, to gruby wycofal sie z zycia publicznego, olal charytatywne strimy, nie bylo go. Teraz zobaczyl, ze wykopki skutecznie #!$%@?, to sie podpial. Nie #!$%@? janusz. Zajmij sie rodzina i nie podbieraj hajsu.
@WesolyJas: Najwięcej oliwy do ognia w sprawie GURALA wlał Spysiński i jego prawie 200k wyśw. film, który zapewne obejrzało kilku pismaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykop i tag też dużo zrobił w nagłaśnianiu i zgłaszaniu no i jest jeszcze KAROL , który od dłuższego czasu w punkt bombarduje filmami o Grzesiu.

Janusz potrafi tyllo o skrzydełkach gadać i smęcić a nikt poważnie go już nie traktuje.
@WesolyJas: Odpowiadam na kłamstwa, które wypisujesz. Nie trzyma się to kupy ba wręcz przeciwnie.
Przypisujesz sobie zasługi ? Gdzie są jakieś dowody na to, że walczysz z patologią guralem między innymi ? Ja natomiast zrobiłem więcej niż ty nie bojąc się o własną pupkę jak ty chowając się za klawiaturą. Wnioskując z twoich wpisów jeszcze niedawno kochałeś patologie Pawła Proboszcza. Już go nie lubisz ? Aaa już wiem nie posłuchał pana
@polski-janusz: zaczalem czytac i juz na samym poczatku klamstwo, ze przypisalem sobie zaslugi. W przeciwieństwie do ciebie najpierw pochwalilem wykopkow, nasza wspolna robote, wiec dalsza dyskusja z Toba nie ma sensu.
Sam fakt, ze odpusciles guralowi swiadczy o tym, ze #!$%@? zrobiles.
Umyj sie, nie oslabiaj funduszy rodzinnych i zajmij sie dzieckiem, ktorym twoj grzesio chcial sie pobawic.
Nie bede czytal calosci od kogos, kto zapewnial byt komus takiemu jak gural.
W.....s - @polski-janusz: zaczalem czytac i juz na samym poczatku klamstwo, ze przypi...

źródło: comment_1635525430T0doDdAdNJ4XBLUaezVcJz.gif

Pobierz