Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@enzojabol: HK jest znacznie dłuższy, rozbudowany, osadzenie gry, wszystko tam jest lepsze od Metroid Dread

MD masz liniowa, bezpłciową fabułkę (co prawda z płot twistem), bossów na pół ekranu na których trzeba wpierw ogarnąć mechanikę mocno (co kto lubi), nierzadko nie wiesz gdzie isc po prostu się gubisz, przesadzony nawet jak na tą serie backtracking, kiepskie sterowanie i wkurzające sekcje z robotami gdzie biegniesz w zasadzie na ślepo i przez właśnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Quimeen: jest backtracking - jesli sie nie cofniesz po upgrade będziesz miał lipę potem w walkach z bossami, ludzie gubią się bo nie wiadomo gdzie isc - sam tak mialem, Arhn i NrGeek wspominali tez o tym, ukrywanie się przed robotem jest zrealizowane w gówniany sposób, skoro ten robot i tak będzie krążył wokół miejsca gdzie akurat stoisz na niewidce - zresztą ten element nie pasuje do metroida
@iamtehwin: zamówiłem, nawet widzę że cena spadła o 15 zł także dzięki za rekomendację ogram na pewno tytuł :)

Czy ewentualnie jeszcze coś must have możesz polecić? Zeldę też miałem w zestawie, ale jakoś nie pali mi się aby to ograć
@haxxx: Ogólnie Metroid Dread nie jest złą grą, jest grą mega przeciętną i krótką. Hollow Knight pod tym względem znacznie lepiej wypada, klimat fajny ma też Ender Lilies i też ukończyłem jak HK z uśmiechem na twarzy. Hades jest świetny. Dead Cells jakoś mnie nie porwało.