Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
witajcie Mirki, mam problem z #rozowypasek choć nie wiem czy można nazwać to problemem, kiedy nic się nie stało
Mam różową od jakiegoś półtorej roku. Planujemy ślub.
Ślubem pochwaliła się kompletnie z dupy kolesiowi, z którym kiedyś sypiała. Napisala: hej, mam ślub w sierpniu, zapraszam na opicie:)
Odpisal: gratulacje! Z przyjemnością to opije! :)

Po czym ona... Nie odpisała na tę wiadomość
Mało tego, wrzuciła ją do folderu "inne", by... No właśnie, by co?
Głupio jest mi iść do dziewczyny którą kocham i której wydaje mi się że ufam, powiedzieć że sprawdziłem w jej telefonie treść tej rozmowy (pamiętam że zdziwiłem się że z nim rozmawia, kiedy leżała z głową na moim ramieniu z odpalonym Messengerem na telefonie ale odpowiedziała zgodnie z prawdą że pochwaliła się ślubem) i zapytać dlaczego wrzuciła ją do "innych"? Ja tam wrzucam spamerskie konwersacje które generują powiadomienia.
Jak myślicie, co może być przyczyną czegoś takiego? Jak rozumiecie te sytuacje? Mam poruszyć ten temat?
W mojej głowie tworzą się naprawdę dziwne myśli, mimo że to naprawdę dobra dziewczyna, brzydzi się zdrada, nie mówię że już prawie skakała po knadze, ale takie zachowanie musi mieć jakieś podłoże. Oczekiwała jakiejś reakcji z jego strony?

Pomocy, nie wiem już co myśleć...




Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #617a2bcb0c44dc000ab17d36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mirku sprawa jest dziwna. Byłych kochanków się po prostu olewa jeśli wchodzisz w związek, a już na pewno nie odzywa się do nich kompletnie z dupy, że się bierze ślub. Mi to śmierdzi shit testem i jednoczesną próbą odgrzania kotleta. Jak gościu jest czadem to możesz mieć pewność, że chciała sprawdzić czy wzbudzi w nim zazdrość i przypadkiem nie spróbuje jej przebolcować zanim wejdzie w związek małżeński.

Wiadomość trafiła do
  • Odpowiedz
masz ból ze wywalila te wiadomosc do innych ?


@girlsjustwannahavefun: ból? Ja tu widzę jego strach który narasta przed ważnym życiowym wydarzeniem. Lęk rodzi paranoję. Przecież gdyby chciała zdradzić to by zdradziła a on by się nigdy nie dowiedział. Gdyby chciała go zostawić to by zostawiła. Gdyby chciała trójkąta to trzeba mieć w pogotowiu koleżankę do kwadratu ( ͡° ͜ʖ ͡°) taką znajomą co lubi bdsm ʕ
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wykorzystuje Cię do spełnienia własnych celów, ślub nie jest z miłości a dlatego że już ma ciśnienie na bycie żona. Napisała do byłego żeby żałował, żeby go zabolalo, a wrzuciła do innych żeby jej nie kusiło kontynuować rozmowy. Przykro mi Mirku, uciekaj póki możesz bo dziewczyna jest toksyna.
  • Odpowiedz