Wpis z mikrobloga

Szkaszfili manipuluje tytułem znaleziska, piszę że OI zapowiedziało pozwy wobez osób KRYTYKUJACYCH Bąkiewicza.

Niemniej jednak w artykule możemy przeczytać ze pozwy dotycąy nazwania osób biorących w marszu "bojówkarzami" oraz przypisywanie im "wartości rasistowskich i neonazistowskich".

@a__s @wykop za takie rzeczy to chyba ban z miejsca się należy?

https://www.wykop.pl/link/6338121/ordo-iuris-zapowiedzialo-pozwy-wobec-mediow-i-osob-krytykujacych-bakiewicza/

#4konserwy #bekazlewactwa #urojenialewakoidalne #konfederacja
M.....6 - Szkaszfili manipuluje tytułem znaleziska, piszę że OI zapowiedziało pozwy w...

źródło: comment_1635428330IzpFr9OhR2Ib9WldiJ2Uhc.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@NijuGMD: Według moderacji nazywanie ludzi rasistami i neonazistami to KRYTYKA, ale jak napisałem że neuropa czuję mięte do jednego ustroju totalitarnego to mój komentarz został usunięty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Markus86: "wartości rasistowskich i neonazistowskich" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może wprowadzić na marszu podział na strefy? 1000 narodowców, 400 skinheadów, 2000 kibiców, 400 nazioli i faszystów, 3000 warszawiaków? Bo jak się faszyści i naziole zmieszają z tłumem, to wygląda jak by pół marszu popierało rasizm i faszyzm.
  • Odpowiedz